• دوشنبه / ۴ اسفند ۱۳۹۹ / ۰۹:۱۳
  • دسته‌بندی: همدان
  • کد خبر: 99120402238
  • منبع : نمایندگی همدان

مدیر امور دام سازمان جهاد کشاورزی استان همدان خبر داد

نهاده دامداری‌های کبودراهنگ از طریق تعاونی دیگری توزیع می‌شود

نهاده دامداری‌های کبودراهنگ از طریق تعاونی دیگری توزیع می‌شود

ایسنا/همدان مدیر امور دام سازمان جهاد کشاورزی استان همدان با تأکید براینکه نهاده دامداری‌های کبودراهنگ از طریق تعاونی دیگری تأمین و توزیع خواهد شد، از تخصیص ۵۰ تن نهاده دامی به شهرستان کبودراهنگ خبرداد و گفت: ۵۰ تن جو به‌صورت مستقیم به منطقه محروم قهورد کبودراهنگ از طریق شورا و نماینده تعاونی در این بخش واگذار شده است.

علی خدارحمی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه در شهرستان کبودراهنگ تعاونی باید نهاده دامی را خریداری و بین دامداران توزیع کند، اظهار کرد: تعاونی شهرستان کبودراهنگ باید پیگیر مشکل تعزیراتی خود باشد ضمن اینکه نهاده دامی این شهرستان از طریق تعاونی دیگری خریداری و توزیع خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه نهاده‌های دامی به طور مداوم در حال توزیع است، خاطرنشان کرد: ۲۵ هزار و ۶۲۰ تن نهاده دامی در بهمن ماه سالجاری در بین دامداران استان همدان توزیع شده است.

مدیر امور دام سازمان جهاد کشاورزی استان همدان یادآور شد: در سه روز ابتدایی اسفند نیز ۵۸۸۵ تن جو و ۲۱۷۸ تن ذرت در بین کارخانجات خوراک دام و دامداران استان توزیع شده است و مشکلی در زمینه تأمین نهاده نداریم.

به‌گزارش ایسنا؛ روز گذشته مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کبودراهنگ از قطع سهمیه نهاده دامداری‌های سنتی این شهرستان خبرداد که با پیگیری ایسنا از سازمان جهاد کشاورزی استان مشخص شد تعاونی این شهرستان به دلیل مشکل تعزیراتی تعطیل بوده است.

انتهای پیام