• شنبه / ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ / ۰۹:۱۶
  • دسته‌بندی: زنجان
  • کد خبر: 99121611470
  • خبرنگار : 50165

۷۵ نفر؛ حداکثر ظرفیت پذیرش تالارهای زنجان در ایام کرونایی

۷۵ نفر؛ حداکثر ظرفیت پذیرش تالارهای زنجان در ایام کرونایی

ایسنا/زنجان رئیس اتاق اصناف زنجان گفت: حداکثر ظرفیت برای یک سالن پذیرایی ۷۵ نفر در نظر گرفته شده است.

سید محمود موسوی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به نحوه فعالیت تالارها در استان زنجان، اظهار کرد: بعد از تعطیلی یک ساله به تالارهای پذیرایی مجوز فعالیت داده شد، ولی به شدت بر فعالیت تالارها نظارت می‌شود تا تالارهای پذیرایی بر اساس شیوه‌نامه‌ و دستورالعمل‌های بهداشتی ستاد کرونای کشور فعالیت کنند.

وی با تاکید بر اینکه حداکثر ظرفیت برای یک سالن پذیرایی ۷۵ نفر در نظر گرفته شده است، افزود: فاصله‌گذاری اجتماعی بین نفرات باید به جد رعایت شود و اگر تالاری سالن‌ اضافی داشته باشد، می‌تواند از ظرفیت سالن‌های دیگر با تعداد مهمانان بیشتر استفاده کند.

موسوی با بیان اینکه کارکنانی که در تالارها فعالیت می‌کنند حتماً باید تست کرونا داشته باشند، ادامه داد: استفاده از دستگاه تب‌سنج در ورودی تالارها نیز اجباری است. همچنین باید توجه داشت که تست کرونای کارکنان تالارها تا چند روز معتبر است و دوباره باید تست دهند.

رئیس اتاق اصناف زنجان خاطرنشان کرد: یک نفر به نمایندگی از مرکز بهداشت بر رعایت پروتکل‌های اعلام شده در تالارها در طول مراسم نظارت می‌کند و امیدواریم همه تالارداران و مردم، موارد ابلاغی را رعایت کنند تا شاهد تعطیلی دوباره تالارها در استان زنجان نباشیم.

انتهای پیام