• دوشنبه / ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ / ۱۱:۲۸
  • دسته‌بندی: گیلان
  • کد خبر: 99121813500
  • خبرنگار : 50039

انتصاب یک گیلانی به سمت مسئول کمیته داژبال ساحلی کشور

انتصاب یک گیلانی به سمت مسئول کمیته داژبال ساحلی کشور

ایسنا/گیلان طی حکمی از سوی رئیس انجمن داژبال فدراسیون ورزش های همگانی جمهوری اسلامی ایران، یک گیلانی به سمت مسئول کمیته داژبال ساحلی کشور منصوب شد.

وحید خاصی پور، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان مرزی بندر آستارا در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: طی حکمی از سوی شرمین جباریان، رئیس انجمن داژبال کشور "مهتاب سردی" که از ورزشکاران سرشناس بندر مرزی آستارا می باشد، به عنوان مسئول کمیته داژبال "ساحلی" کشور منصوب شد.

وی ادامه داد: "سردی" از مربیان و داوران پیشکسوت و مجرب ورزش داژبال می باشد که کارنامه درخشانی را در ورزش های مختلف، به خصوص ورزش های همگانی دارد.

خاصی پور با تأکید بر اینکه وی کارشناس ارشد فیزیولوژی ورزشی می باشد، خاطرنشان کرد: سردی، مدرس دوره های مربیگری فدراسیون ورزش های همگانی، مسئول کمیته داژبال استان گیلان و مربی تیم ملی بانوان داژبال جمهوری اسلامی ایران جهت اعزام به مسابقات جهانی است.

وی در پایان با تأکید بر اینکه ۹ شهرستان استان گیلان سواحل مستعدی را در دریای خزر دارند، اضافه کرد: تعداد کثیری از ورزشکاران آقا و خانم در استان گیلان و به خصوص شهرستان مرزی بندر آستارا به این ورزش می پردازند که در سطح ملی و بین المللی شناخته شده هستند.

انتهای پیام