• چهارشنبه / ۹ مرداد ۱۳۹۸ / ۱۴:۲۶
  • دسته‌بندی: خراسان شمالی
  • کد خبر: Bojnourd-51186

سرپرست سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان جهاددانشگاهی:

رویکرد جهاددانشگاهی در ارائه آموزش های مشاغل خانگی تقاضامحوری و نوآوری است

رویکرد جهاددانشگاهی در ارائه آموزش های مشاغل خانگی تقاضامحوری و نوآوری است

معاون آموزشی و سرپرست سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان جهاددانشگاهی گفت: رویکرد جهاددانشگاهی در ارائه آموزش های مشاغل خانگی تقاضامحوری و نوآوری است.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی به نقل از روابط عمومی جهاددانشگاهی استان، دکتر محمدصادق بیجندی در حاشیه بازدید از نمایشگاه مشاغل خانگی در جهاددانشگاهی استان اظهار کرد: این نهاد دانش بنیان است و یکی از حوزه های جدی آن حوزه آموزش های تخصصی و مهارت محور است.

وی افزود: براساس برنامه ششم توسعه، جهاددانشگاهی هدف گذاری کرده است تا در حوزه آموزش اشتغال محور در بیش از 160 مرکز آموزش تخصصی و مهارت محور به آموزش بازار محور، تقاضا محور، جدید، نوآورانه و خلاقانه به حوزه اشتغال کمک کند.

وی گفت: پیاده سازی الگوی توسعه مشاغل خانگی طی تفاهم وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جهاددانشگاهی پیگیری شده است و جهاددانشگاهی به عنوان مجری در 9 استان در این زمینه در حال فعالیت است.

دکتر بیجندی، معاون آموزشی جهاددانشگاهی و سرپرست سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان این نهاد به همراه دکتر امامدادی، دبیر ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به منظور بازید از روند اجرای طرح الگوی نوین مشاغل خانگی و توانمندسازی زنان سرپرست خانوار به خراسان شمالی سفر کرده اند.