• یکشنبه / ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ / ۱۵:۲۹
  • دسته‌بندی: خراسان شمالی
  • کد خبر: Bojnourd-51292

کشف 90 راس دام فاقد مجوز در فاروج طی یک عملیات پلیسی

کشف 90 راس دام فاقد مجوز در فاروج طی یک عملیات پلیسی

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان فاروج از توقیف 10 دستگاه خودرو و کشف 90 راس دام فاقد مجوز در این شهرستان طی یک عملیات پلیسی خبر داد.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ"یدالله نوروزی" با اعلام جزئیات این خبر گفت: صبح امروز در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه افرادی در زمینه حمل تعداد زیادی دام قاچاق در سطح شهرستان فعالیت دارند بلافاصله موضوع با جدیت در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه ماموران با هماهنگی مقام قضائی اقدام به ایجاد چند تور ایست و بازرسی در محور "فاروج به قوچان" کردند، افزود: ماموران در حین کنترل خودروهای عبوری موفق شدند تعداد 10 دستگاه خودرو که اقدام به حمل تعداد زیادی دام فاقد مجوز کرده بودند را متوقف کنند.

این مقام انتظامی ادامه داد: در بازرسی از این خودروها 83 راس گوسفند و تعداد هفت راس گاو که فاقد هرگونه مجوز بودند کشف و ضبط شدند.

سرهنگ نوروزی با بیان اینکه در همین رابطه مقدار یک تن و 200 کیلوگرم مرغ منجمد قاچاق نیز کشف و ضبط شد، افزود: تعداد 10 نفر متهم نیز در رابطه با این پرونده دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان فاروج با اشاره به اینکه خودروهای توقیف شده راهی پارکینگ شدند از شهروندان خواست تا در صورت اطلاع از اینگونه موارد بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی 110 به پلیس اطلاع دهند.