• دوشنبه / ۲۵ تیر ۱۳۹۷ / ۱۶:۰۵
  • دسته‌بندی: خراسان رضوی
  • کد خبر: Khorasan-Razavi-135573

همزمان با دهه کرامت؛

بهره برداری از پروژه گازرسانی شهرک صنعتی جوین سبزوار

بهره برداری از پروژه گازرسانی شهرک صنعتی جوین سبزوار
مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی از بهره برداری پروژه گازرسانی به شهرک صنعتی جوین سبزوار همزمان با دهه کرامت خبرداد.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان و به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی، مسعود مهدی زاده مقدم اظهار کرد: تکمیل و توسعه متوازن زیرساخت‌ها و فراهم‌کردن امنیت حضور برای احداث و راه‌اندازی واحدهای صنعتی و تولیدی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان، یکی از دغدغه‌های اصلی شرکت شهرک‌های صنعتی استان است.

وی تاکید کرد: با اجرای پروژه‌های عمرانی به ویژه گاز وضعیت شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان در حوزه گاز‌رسانی، مطلوب‌تر خواهد شد.

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان رضوی افزود: خوشبختانه با کمک شرکت گاز استان تزریق گاز شهرک‌ها و نواحی صنعتی در موعد مقرر انجام و از این پس صنعتگران این مناطق می‌توانند از آن استفاده و بهره‌برداری کنند.

مهدی‌زاده مقدم عنوان کرد: این پروژه‌ همزمان با آغاز دهه کرامت و ولادت حضرت معصومه (س) با هزینه‌ای بالغ بر 4 میلیارد ریال و به طول 5/6 کیلومتر به انجام رسید، و اماده بهره برداری شد.

وی خاطرنشان کرد: این شهرک صنعتی با مساحتی بالغ بر 100هکتار و استقرار 3 واحد زمینه اشتغال 43 نفر را فراهم کرده است.

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان رضوی تصریح کرد: پيش بيني مي شود در روزهای آتی ناحیه صنعتی میان جلگه از نعمت گاز برخوردار خواهد شد.