• یکشنبه / ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ / ۱۱:۵۴
  • دسته‌بندی: خراسان رضوی
  • کد خبر: Khorasan-Razavi-149200

عظیمی: از امتیازات بازی‌های خانگی نهایت استفاده را می‌بریم

عظیمی: از امتیازات بازی‌های خانگی نهایت استفاده را می‌بریم
ملی‌پوش تیم فوتسال فرش‌آرا مشهد گفت: مهمترین نکته در مرحله گروهی استفاده از شرایط میزبانی ست که خوشبختانه با دقت کافی در زمین حاضر شدیم و به پیروزی رسیدم.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، بهزاد عظیمی در خصوص پیروزی تیمش مقابل آذرخش بندرعباس اظهار کرد: بازی را بسیار خوب شروع کردیم و با وجود موقعیت‌های زیاد، توپ‌هایمان گل نشد. با صحبت‌های بین‌ دونیمه بازیکنان وظایف خود را به خوبی در زمین پیاده کردند و همین موضوع منجر به کسب سه امتیاز بازی شد.

وی در خصوص حضور و حمابت هواداران فرش‌آرا از تیم شهر خود ادامه داد: خدا را شاکرم که هوادارانی داریم که برای تیمشان سنگ تمام می‌گذارند و توانستیم با برد آن‌ها را خوشحال کنیم.

ملی‌پوش تیم فوتسال فرش‌آرا مشهد با اشاره به بدشانسی‌های اخیر در بازی‌های خارج از خانه که در دقایق پایانی برد با تساوی عوض می‌شود، توضیح داد: همیشه در بازی‌های خارج از خانه از حریف جلو هستیم، اما در دقایق آخر برد را از دست دادیم. با این وجود توانسته‌ایم روند روبه رشد تیم را حفظ کرده و با حداقل امتیاز از خانه حریف برگردیم. خدا را شاکرم که در مشهد سه امتیاز را کسب می‌کنیم و تیم روند خوب و رو به پیشرفتی دارد.