• شنبه / ۱۶ تیر ۱۳۹۷ / ۱۵:۳۳
  • دسته‌بندی: اردبیل
  • کد خبر: ardabil-30806

مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل تاکید کرد:

استفاده از ظرفیت‌های ورزشی استان برای برگزاری رویدادهای بین‌المللی

استفاده از ظرفیت‌های ورزشی استان برای برگزاری رویدادهای بین‌المللی

مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: ما در رشته‌هایی همچون اسکواش، هاکی و اسکی ظرفیت‌های خوبی را دارا هستیم که به راحتی می‌توانیم میزبانی این رویدادها را به صورت بین‌المللی و ملی برعهده بگیریم.
 
به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل، بهرام آقاخانی در مجمع انتخاباتی هیئت اسکواش استان اردبیل اظهار کرد: ورزش‌هایی همچون اسکواش در استان اردبیل از استقبال خوبی در بین جوانان برخودار هستند که این ظرفیت بزرگی را برای استفاده بهینه برای ما فراهم می‌کند.
وی خاطرنشان کرد: همگانی کردن رشته‌هایی همچون اسکواش در استان از برنامه‌های مهم اداره کل ورزش و جوانان است به طوری که در حال حاضر با ایجاد ایستگاه‌های ورزشی صبحگاهی و شامگاهی توانستیم خیل کثیری از جمعیت استان را به سمت این ورزش‌ها سوق دهیم.
مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه هیئت اسکواش استان اردبیل در آینده‌ای نزدیک صاحب سالن‌ مجزا خواهد بود، بیان کرد: ما زیرساخت‌های این ورزش را در استان مهیا کردیم به طوری که با تعیین دو دیواره در سالن ورزشی 17 شهریور قصد همگانی این ورزش را در بین نوجوانان و جوانان داریم.
آقاخانی همچنین از بلااستفاده ماندن این دو دیواره در سالن 17 شهریور خبر داد و گفت: ما از معاونت ورزشی درخواست کردیم تا یک زمان مشخص را برای استفاده از امکانات این سالن در اختیار هیئت اسکواش قرار دهند و در کنار آن برنامه‌ریزی برای حضور بانوان فعال این رشته نیز نباید به دست فراموشی سپرده شود.
وی راه‌اندازی دفتر هیئت اسکواش را نیز یادآور شد و گفت: ضروری است تا استعدادیابی این رشته ورزشی در استان از اهم برنامه‌های این هئیت قرار گیرد.