• چهارشنبه / ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ / ۱۳:۱۶
  • دسته‌بندی: خراسان جنوبی
  • کد خبر: birjand-32366
  • خبرنگار : 50026

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان جنوبی:

کمیته ارزیابی مدیران خراسان جنوبی تشکیل می‌شود

کمیته ارزیابی مدیران خراسان جنوبی تشکیل می‌شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان‌جنوبی گفت: کمیته ارزیابی مدیران استان به دستور استاندار تشکیل می‌شود.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، بی بی عصمت سرفرازی امروز 25 مرداد در ستاد راهبردی اقتصاد مقاومتی استان با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در مراسم تنفیذ رئیس جمهور اظهارکرد: ایشان در این مراسم پرداختن به مشکلات مردم و در درجه اول مشکلات معیشتی و اقتصادی را جزء جهت گیری های اصلی فعالیت های مختلف تعیین کردند .

وی بیان کرد:  اگر در اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و فعالیت‌های دستگاه‌ها این موضوع مدنظر قرار گیرد و به صورت عمیق مسائل و مشکلات مردم دنبال شود، باید گام‌هایی که بر می‌داریم با سرعت و تلاش بیشتری باشد .

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان‌جنوبی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص سند چشم انداز توسعه و برنامه ششم، عنوان کرد: برنامه ششم برنامه جامع است که در صورت امکان در جلسه آینده ستاد این برنامه برای مدیران به طور کامل تشریح شود تا با آن به طور کامل آشنا شوند .

سرفرازی با اشاره به دستور استاندار مبنی بر تشکیل کمیته ارزیابی مدیران، بیان داشت: برهی مباحث از سوی ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی دنبال می شود اما برهی از دستگاه ها فعالیت های دیگری دارند که باید رصد شود .

وی با بیان اینکه ارزیابی ستاد فرماندهی به صورت کار تیمی در سطح کلان انجام می شود، بیان کرد: اما در حوزه مدیریت استان کمیته‌ای برای ارزیابی مدیران تشکیل می‌شود که هم نوع نگاه مدیران به سیاست‌های اقتصادی و برنامه‌های دولت  و سیاست های اقتصاد مقاومتی بررسی می‌شود .

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان‌جنوبی ادامه داد: علاوه بر این بحث فعالیت‌های نوآورانه، خلاقانه و ابتکار و میزان مشارکت مردمی مد نظر قرار خواهد گرفت .

سرفرازی با بیان اینکه در ارزیابی کلان ملی برخی مدیران در فضای همدلی و کار تیمی تلاش می‌کنند، افزود: اما برخی از مدیران به بهانه اینکه کار به صورت تیمی ارزیابی می‌شود کنار قرار می‌گیرند و باید توجه کنیم که سواری مجانی صورت نگیرد .

وی با تأکید بر اینکه موانع اجرای برنامه‌های اقتصاد مقاومتی باید مشخص و رفع شود، خاطرنشان کرد: هر آنچه در فعالیت‌های مختلف در حوزه اقتصاد مقاومتی مبتنی بر رویکردها است، باید در استان نیز تعریف شود که به چه شکل باید به آن پرداخته شود.