• جمعه / ۱۸ مرداد ۱۳۹۸ / ۱۳:۰۰
  • دسته‌بندی: خراسان جنوبی
  • کد خبر: birjand-40181
  • خبرنگار : 50028

معاون استاندار خراسان‌جنوبی خبر داد:

گزینش ۳۵ نفر برای پایگاه‌های آتش نشانی ۲۰ شهر خراسان جنوبی

گزینش ۳۵ نفر برای پایگاه‌های آتش نشانی ۲۰ شهر خراسان جنوبی
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی گفت: پس از طی مراحل آزمون استخدامی آتش نشانی، ۳۵ نفر انتخاب و در ۲۰ شهر استان مشغول فعالیت خواهند شد.

سید كمال الدین میرجعفریان، امروز ۱۸ مرداد، در جریان بازدید از حوزه برگزاری آزمون مشاغل آتش نشانی در دانشگاه بیرجند در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه خراسان جنوبی اظهار کرد: در راستای برنامه‌هایی که در سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشوری برای تخصیص سهمیه به کارگیری و استخدام افراد در آتش نشانی در نظرگرفته شده است، آزمون استخدامی مشاغل آتش نشانی در استان نیز برگزار شد.

وی ادامه داد: مجری این آزمون جهاددانشگاهی بوده و این نهاد از همان روزهای اولیه توانست برنامه‌ها را به خوبی اجرایی کرده و بدین ترتیب مقدمات آزمون به خوبی فراهم شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی با اشاره به شرکت ۹۵۸ نفر در این آزمون، افزود: پس از این آزمون، حدود ۱۰۵ نفر که سه برابر ظرفیت هستند، برای گزینش، انتخاب شده و وارد مرحله آزمون عملی خواهند شد.

میرجعفریان بیان کرد: این افراد در آزمون عملی که توسط مجموعه استانداری و سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها اجرا خواهد شد، شرکت می‌کنند.

وی یادآور شد: پس از آزمون عملی، ۳۵ نفر از این افراد انتخاب و پس از طی مراحل استخدامی در ۲۰ شهر استان مشغول فعالیت خواهند شد.