• جمعه / ۱۸ مرداد ۱۳۹۸ / ۱۲:۳۰
  • دسته‌بندی: بوشهر
  • کد خبر: bushehr-713

برگزاری آزمون استخدامی آتش‌نشانی با حضور ۱۲۳۳ داوطلب در استان بوشهر

برگزاری آزمون استخدامی آتش‌نشانی با حضور ۱۲۳۳ داوطلب در استان بوشهر
آزمون استخدامی آتش‌نشانی شهرداری های استان بوشهر روز جاری همزمان با سراسر كشور و به ميزبانی جهاد دانشگاهی بوشهر برگزار شد.

مدیر اجرایی این آزمون در گفتگو با خبرنگار ایسنا منطقه بوشهر با اعلام اين خبر گفت: آزمون استخدامی آتش‌نشانی شهرداری های كل كشور امروز به صورت همزمان در استان‌های كشور برگزار شد و از یک هزار و ۴۹۶ داوطلب ثبت نامی، تعداد یک هزار و ۲۳۳ داوطلب در آزمون حضور یافتند. 

عارفه سلیمی افزود: در استان بوشهر آزمون استخدامی در شهر عالیشهر و در دانشکده فنی و مهندسی، سالن شهید چمران و شهید بهشتی برگزار شد.

وی اظهار کرد: به اين ترتيب كه از مجموع شركت‌كنندگان، ۳۷۹ نفر در سالن شهید بهشتی و ۳۶۲ داوطلب در سالن شهید چمران و ۴۹۲ نفر نیز دانشکده فنی و مهندسی به رقابت پرداختند. 

مدیر اجرایی آزمون استخدامی مشاغل آتش نشانی با اشاره به تجربه جهاد دانشگاهی بوشهر در برگزاری آزمون ها، بیان كرد: جهاد دانشگاهی در چند سال اخير آزمون‌های متعددی را از جمله آزمون‌ استخدامی دستگاه های اجرایی در اسفند ۹۷ را برگزار كرده است. 

تيم اجرايی آزمون در مجموعه جهاددانشگاهی تجربه خوبی در برگزاری آزمون دارند و به همين دليل تمامی هماهنگی های لازم برای برگزاری منظم و دقيق آزمون استخدامی آتش‌نشانی از چند ماه قبل پيش‌بينی شده است.