• چهارشنبه / ۶ تیر ۱۳۹۷ / ۱۷:۴۷
  • دسته‌بندی: گیلان
  • کد خبر: gilan-127496

ثبت‌نام بیش از هزار طرح اشتغالزایی در شهرستان رشت

ثبت‌نام بیش از هزار طرح اشتغالزایی در شهرستان رشت

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری رشت گفت: از آغاز اجرای طرح اشتغالزایی تاکنون تعداد هزارو 223 طرح در سامانه کارا شهرستان رشت ثبت شده است.

به گزارش ایسنا – منطقه گیلان، محمدعلی ویشکایی در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان رشت با بیان اینکه روند رسیدگی طرح‌های اشتغالزایی در کمیته فنی شهرستان به خوبی در حال انجام است، اظهار کرد: از آغاز اجرای طرح اشتغالزایی تاکنون تعداد هزارو 223 طرح در سامانه کارا شهرستان رشت ثبت شده است که از این تعداد هزار و 8 طرح ثبت‌نامی اشتغال پایدار روستایی و 215 طرح ثبت‌نامی اشتغال فراگیر است.

وی افزود: در کمیته فنی شهرستان رشت 243 طرح مصوب شده که 66طرح از این تعداد مربوط به حوزه اشتغال فراگیر و 177 طرح در حوزه اشتغال پایدار روستایی است.

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری رشت، تصریح کرد: دو هزار و 26 فرصت شغلی با اجرای طرح تسهیلات اشتغال فراگیر و اشتغال پایدار روستایی در شهرستان رشت ایجاد می‌شود.

ویشکایی با اشاره به اینکه تاکنون 40 درصد سهم اعتبار شهرستان رشت در اشتغال فراگیر در کمیته فنی مصوب شده است، خاطرنشان کرد: 81 درصد سهم اعتبارات اشتغال پایدار روستایی شهرستان رشت در کمیته فنی به تصویب رسیده است.