• شنبه / ۱۶ تیر ۱۳۹۷ / ۱۹:۳۵
  • دسته‌بندی: گیلان
  • کد خبر: gilan-127751

معاون استاندار گیلان:

انسجام ملی سد محکمی در برابر آسیب‌ها است

انسجام ملی سد محکمی در برابر آسیب‌ها است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان، تهدیدخارجی در هر جامعه‌ای را منجر به انسجام ملی دانست و گفت: انسجام ملی سد محکمی در برابر آسیب‌ها است .

به گزارش ایسنا - منطقه گیلان، علی اصغر جمشیدنژاد در جلسه شوراری اداری شهرستان لاهیجان مدیران را خدمتگزار و خادم مردم دانست و گفت: باید در جهت افزایش رضایتمندی در جامعه تلاش کنیم .

وی با بیان اینکه مسئولیت‌هایی که عهده دار آن هستیم روزی به پایان خواهد رسید، افزود: آنچه که باقی می‌ماند آثار و خدماتی است که از خود به یادگار می‌گذاریم .

وی در ادامه با بیان اینکه باید در دوران مسئولیت خود مبنای تحول باشیم ابراز امیدواری کرد: انشاء الله بتوانیم در دوران خدمتی خود منشاء تاثیر در جهت خدمت رسانی هر چه بیشتر به مردم باشیم .

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار با اشاره به سرعت تغییر خواسته‌های جامعه، تصریح کرد: باید مطابق با نیازهای جامعه با تلاش مضاعف در جهت رفع مشکلات مردم گام برداریم.

جمشیدنژاد عبور از مشکلات و آسیب‌های جامعه را وابسته به نوع عملکرد مسئولین دانست و گفت: باید اقدامات مدیران پاسخگوی نیازهای جامعه باشد .

وی تصریح کرد: چنانچه مردم تلاش، جدیت و صداقت مسئولین را در جهت رفع مشکلات جامعه مشاهده کنند حتی اگر نتیجه مطلوب حاصل نگردد، از مسئولین احساس رضایت خواهند داشت.

در پایان این نشست نورالله اکبری به عنوان معاون جدید سیاسی و امنیتی فرماندار لاهیجان معرفی شد.