• شنبه / ۲۳ تیر ۱۳۹۷ / ۱۶:۱۹
  • دسته‌بندی: گیلان
  • کد خبر: gilan-127880
  • خبرنگار : 50044

معاون هماهنگ‌کننده سپاه قدس گیلان:

روحانیون سدی محکم در برابر نفوذ دشمنان هستند

روحانیون سدی محکم در برابر نفوذ دشمنان هستند

معاون هماهنگ‌کننده سپاه قدس گیلان با اشاره به تلاش و روشنگری روحانیون در جلوگیری از انحرافات دشمنان اسلام، ادامه داد: روحانیون سدی محکم در مقابل نفوذ دشمنان هستند.

به گزارش ایسنا- منطقه گیلان، عباس بایرامی امروز در همایش فرماندهان و شورای پایگاه‌های بسیج طلاب که در سالن شهدای سپاه ناحیه مرکزی رشت برگزار شد، با اشاره به اهمیت جایگاه طلاب در جامعه جهت روشنگری افراد جامعه و پیشبرد اهداف انقلاب، اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران بر پایه حوزه علمیه و به رهبری امام خمینی (ره) بنا شده است.

وی حوزه و دانشگاه را دو بال پرواز و اندیشه تابناک انقلاب دانست و گفت: حوزه و دانشگاه دو بال مکمل‌ یکدیگرند.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه قدس گیلان به پیام تاریخی امام خمینی (ره) در خصوص تشکیل بسیج دانشجو و طلبه اشاره کرد و افزود: در پیام تاریخی امام خمینی (ره)بر توجه طلاب علوم دینی و دانشجویان در مراکزشان به مسائل اعتقای تاکید شده است.

بایرامی توجه به اصول تغییر ناپذیر نه شرقی و نه غربی را از دیگر موارد مورد توجه در این پیام دانست و گفت: طلاب و روحانیون بسیجی می‌توانند عاملی برای جلوگیری مقوله نفوذ در حوزه‌های مختلف کشور باشند.

وی با اشاره به تلاش و روشنگری روحانیون در جلوگیری از انحرافات دشمنان اسلام، ادامه داد: روحانیون سدی محکم در مقابل نفوذ دشمنان هستند.

بایرامی با اشاره به اینکه دشمن در فضای مجازی به لجن براکنی می پردازد، افزود: امروز فضای مجازی، فضایی بسیار آلوده است و نیازمند حضور پررنگ طلاب و بسیجیان در این حوزه هستیم.

معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان با بیان این که سپاه پاره‌ای از نظام است خاطرنشان کرد: امروز روحانیون یکی از مظلوم‌ترین قشرها در جامعه است.