• یکشنبه / ۳۱ تیر ۱۳۹۷ / ۱۷:۰۳
  • دسته‌بندی: گیلان
  • کد خبر: gilan-128051

رئیس شورای شهرستان رشت خبر داد:

تشکیل دبیرخانه دائمی گردهمایی شورای شهرستان رشت

تشکیل دبیرخانه دائمی گردهمایی شورای شهرستان رشت

رئیس شورای شهرستان رشت از تشکیل  دبیرخانه دائمی گردهمایی شورای شهرستان رشت خبر داد و گفت: بیش از 50 دستگاه در این دبیرخانه عضو هستند.

حجت جذب در حاشیه نخستین گردهمایی شوراهای شهرستان رشت در گفت‌وگو با ایسنا - منطقه گیلان،‌گفت: خوشحالیم که توانستیم پس از 19 سال نخستین گردهمایی شوراهای شهرستان رشت را با هدف آموزش و هم اندیشی در راستای توسعه این شهرستان برگزار کنیم.

وی از تشکیل دبیرخانه دائمی گردهمایی شورای شهرستان رشت خبر داد و افزود: بیش از 50 دستگاه در این دبیرخانه عضو هستند که موانع و چالشهای پیش روی توسعه را بررسی می کنند و علاوه بر آن ما مرکز خلاقیت و نوآوری را نیز در کنار این دبیرخانه تشکیل داده ایم تا شاهد نتایج هرچه بهتر باشیم.

رئیس دبیرخانه گردهمایی شورای اسلامی شهرستان رشت اضافه کرد: این همایش با محوریت مدیریت شهری و روستائی، عمران، گردشگری، بوم گردی، سرمایه گذاری و اشتغال در راستای ارائه راهکارهای علمی و عملی جهت توسعه شهرها و روستاها، پیگیری اجرای طرح های عمرانی، ارتقای مولفه های فرهنگی- اجتماعی و اقتصادی، مدیریت استفاده پایدار از میراث های طبیعی و سرمایه گذاری برگزار شده است.

وی با بیان اینکه 297 روستا  در حوزه شهرستان رشت  داریم که در بعضی از روستاها دهستان نیز وجود دارد، گفت: حدودا هزار و 250 نفر اعضای شورای شهر و روستای شهرستان رشت را تشکیل می‌دهند.