• چهارشنبه / ۲ مرداد ۱۳۹۸ / ۱۳:۲۶
  • دسته‌بندی: گیلان
  • کد خبر: gilan-135642

آغاز مسابقات ورزشی دانش آموزان کشور در گیلان

آغاز مسابقات ورزشی دانش آموزان کشور در گیلان

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش گیلان گفت: سی و ششمین دوره مسابقات ورزشی دانش آموزان پسر و سی امین دوره مسابقات ورزشی دختران سراسر کشور به میزبانی گیلان آغاز شد.

به گزارش ایسنا – منطقه گیلان، امیر سراجی با اشاره به میزبانی گیلان از سی و ششمین دوره مسابقات ورزشی دانش آموزان پسر و سی امین دوره مسابقات ورزشی دختران سراسر کشور، اظهار کرد: این مسابقات در سه رشته بدمینتون، تنیس روی میز و شطرنج از اول تا پانزدهم مردادماه سال جاری در اردوگاه کشوری شهید چمران رامسر با حضور بیش از 1600 ورزشکار و مربی و داور برگزار می شود.

وی با اشاره به ورود تیم های ورزشی از استان های مختلف به محل مسابقات گفت: تاکنون بیش از 500 دانش آموز با مربیان و سرپرستان خود پذیرش شده اند که امیدواریم پذیرایی شایسته و مناسبی از آنها داشته باشیم.

سراجی یادآور شد: پیش از این 26 استان برای حضور در مسابقات شطرنج، 31 استان جهت شرکت در مسابقات تنیس روی میز و 21 استان برای رقابت در مسابقات بدمینتون اعلام آمادگی کرده بودند که تمامی استان های یاد شده با مجموع بیش از 500 ورزشکار و مربی در روز اول مسابقات وارد اردوگاه شده و پذیرش شده اند.

معاون تربیت بدنی و سلامت استان گیلان با بیان اینکه اردوگاه شهید چمران رامسر به عنوان یک اردوگاه مجهز کشوری از فضاهای مناسب ورزشی برای برگزاری مسابقات دانش آموزی برخوردار است، تصریح کرد: مسابقات پسران از اول لغایت 7 مرداد ماه و مسابقات دختران از 9 لغایت 15 مرداد ماه سال جاری در اردوگاه شهید چمران برگزار می شود.