• سه‌شنبه / ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ / ۱۵:۵۵
  • دسته‌بندی: گیلان
  • کد خبر: gilan-135884

کشف 60 کیلو مواد مخدر در گیلان

کشف 60 کیلو مواد مخدر در گیلان

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر گیلان از کشف 50 کیلوگرم مواد مخدر تریاک و 10 کیلوگرم مواد مخدر حشیش طی دو عملیات جداگانه در استان خبر داد.

به گزارش ایسنا – منطقه گیلان، سرهنگ احداله احدی با اعلام این خبر اظهار کرد: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان در پی دریافت گزارش مردمی از فعالیت یک قاچاقچی در زمینه تهیه و توزیع موادمخدر در سطح استان مطلع شده و بررسی موضوع را در دستور کار قرار دادند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه ماموران پلیس با انجام تحقیقات از صحت موضوع اطمینان حاصل کردند، افزود: پس از تعقیب و مراقبت انجام شده توسط ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر، متهم به همراه همدستش به صورت پیاده در جلو درب منزلش واقع در بخش زیباکنار شهرستان رشت شناسایی و دستگیر شدند.

وی با بیان اینکه در بازرسی از کوله پشتی همراه متهم 10 کیلوگرم موادمخدر از نوع حشیش کشف شد، گفت: متهم 25 ساله به همراه همدست 34 ساله‌اش به مراجع قضائی معرفی شدند.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر گیلان گفت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان در یک عملیات جداگانه پس از تعقیب و مراقبت انجام شده خودور سواری پراید یک متهم در شهر منجیل شهرستان رودبار شناسایی و متوقف شد.

وی افزود: در بازرسی از خودرو مورد نظر50 کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک کشف و متهم 38 ساله به همراه 3 نفر از همدستانش که 2 خانم 26 و 40 ساله و یک مرد 47 ساله‌ بودند، دستگیر شدند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در پایان با اشاره به اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند از شهروندان خواست، هرگونه مورد مشکوک را بلافاصله به پلیس 110 اطلاع دهند.