• سه‌شنبه / ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ / ۱۰:۴۴
  • دسته‌بندی: گیلان
  • کد خبر: gilan-136115
  • خبرنگار : 50039

فرماندار آستارا خبر داد:

اختصاص 10 میلیارد ریال برای تکمیل مجتمع آمفی تئاتر آستارا

اختصاص 10 میلیارد ریال برای تکمیل مجتمع آمفی تئاتر آستارا

فرماندار شهرستان آستارا گفت: برای تکمیل مجتمع آمفی تئاتر 750 نفری فرهنگ و ارشاد آستارا، 10 میلیارد ریال اختصاص یافت.

به گزارش ایسنا – منطقه گیلان، حسن رستم زاد در همایش طرح اوقات فراغت تابستانی نوجوانان و جوانان آستارا که در سالن آمفی تئاتر تبلغیات اسلامی برگزار شد، اظهار کرد: سرمایه گذاری در زمینه های فرهنگی و هنری نتیجه مثبت و تأثیرگذار دارد که باید تداوم یابد.

وی با اشاره به اینکه سالن بزرگ 750 نفری فرهنگ و ارشاد به شکل نیمه تمام مانده است، ادامه داد: برای امسال رقمی معادل 10 میلیارد ریال از اعتبارات شهرستان را برای این منظور اختصاص دادیم که باید الباقی از محل استانی تأمین شود.

فرماندار آستارا در بخش دیگر سخنان خود از تعیین تکلیف مجتمع بزرگ تجاری میدان امام خمینی (ره) سخن گفت و خاطر نشان کرد: اقدامات لازم در این خصوص تا چند روز آینده توسط شهرداری آغاز خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه نوجوانان و جوانان سرمایه های آینده کشور هستند، تصریح کرد: آنها کشور را می سازند و باید خانواده ها برای تربیت و آموزش فرزندان خود برنامه داشته باشند.

رستم زاد در پایان از آستارا به عنوان قلب اقتصادی استان گیلان و کشور نام برد و اضافه کرد: این خطه به لحاظ فرهنگی و اجتماعی سابقه بسیاری دارد و همه باید برای عمران و آبادانی آن تلاش کنیم.

به گزارش ایسنا، کلاس های طرح اوقات فراغت اداره تبلیغات اسلامی از خرداد ماه سالجاری در سه پایگاه روستای ویرمونی، شهرک نصیرنیا و روستای سیره لیوه آغاز شد.