• پنجشنبه / ۱۳ دی ۱۳۹۷ / ۱۴:۲۲
  • دسته‌بندی: همدان
  • کد خبر: hamedan-58930
  • خبرنگار : 50051

نماین

خجسته: باید همانند دوران جنگ، هنر مقابله با تحریم‌ها را داشته باشیم

خجسته: باید همانند دوران جنگ، هنر مقابله با تحریم‌ها را داشته باشیم

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: باید همانند دوران جنگ، هنر مقابله با تحریم‌ها را داشته باشیم تا بتوانیم از آنها سربلند خارج شویم.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، امیر خجسته پیش ازظهر امروز (پنجشنبه) در شورای برنامه ریزی استان همدان، با بیان اینکه باید نگاه به درون باشد و باوجود تحریم ها با برنامه های خوب اقتصادی از آنها عبور کنیم، اظهار کرد: باید همانند دوران جنگ، هنر مقابله با تحریم‌ها را داشته باشیم تا بتوانیم از آنها سربلند خارج شویم.

وی با بیان اینکه هم اکنون قدرت نظامی در منطقه هستیم، افزود: در دوران جنگ با دست خالی بودیم و اکنون توانسته ایم به قدرت منطقه تبدیل شویم.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس بیان کرد: بنا به فرموده مقام معظم رهبری امیال فتنه اقتصادی دشمن در کشور است، دشمن می خواهد با تمام ترفندها معیشتی مردم را تحت فشار قرار دهد.

وی تاکید کرد: در اولویت بندی‌های بودجه، معیشت مردم، بهداشت و درمان، بنیه دفاعی در راس امور قرار دارند که حاکمیت و دولت باید به آنها توجه کند. 

خجسته عنوان کرد: اقشار آسیب پذیر، بازنشستگان، فرهنگیان باید در بودجه به صورت خاص دیده شوند.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس تاکید کرد: همدلی همگرایی و هم‌افزایی در مجمع نمایندگان استان و مسئولان ارشد استان وجود دارد که در سال‌های گذشته بی سابقه بوده است.