• پنجشنبه / ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ / ۱۰:۰۷
  • دسته‌بندی: همدان
  • کد خبر: hamedan-62462
  • خبرنگار : 50038

نماینده ملایر:

نیازهای مبل و منبت، پژوهشکده انگور و دانشکده پرستاری ملایر رفع می شود

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی از صدور دستورات لازم برای رفع نیازهای مبل و منبت، پژوهشکده انگور و دانشکده پرستاری ملایر خبر داد.

حجت الاسلام احد آزادیخواه در گفت و گو با ایسنا، منطقه همدان، در این رابطه افزود: پیرو سفر اخیر دکتر پورمحمدی معاون سازمان برنامه و بودجه، نمایندگان ملایر با دکتر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور دیدار و گفتگو کردند.

وی اظهار کرد: در این نشست دستورات لازم برای تامین اعتبار احداث بازار مبل و منبت متناسب با پایتخت مبل و منبت ایران و جایگاه جهانی آن از سوی دکتر نوبخت صادر و تصمیمات لازم برای رفع نیازهای حوزه مبل و منبت ملایر اتخاذ شد.

آزادیخواه ادامه داد: أخذ ردیف بودجه مستقل برای پژوهشکده انگور و کشمش دانشگاه ملایر و اخذ ردیف بودجه مستقل و چارت سازمانی برای دانشکده پرستاری ملایر از دیگر موارد مهم مطرح شده در این نشست بود که دکتر نوبخت دستورات لازم را در این زمینه صادر کرد.

نماینده مردم ملایر در خانه ملت با اشاره به نشست خود با دکتر دژپسند وزیر اقتصاد خاطرنشان کرد: جذب سرمایه گذار در ملایر بویژه در حوزه انگور و مبل و منبت، ایجاد نمایندگی امور مالیاتی در شهرهای ازندریان و سامن، اقدام غیر قانونی سازمان خصوصی سازی در رابطه با شرکت غله همدان و رسیدگی به وضعیت نگران کننده پرسنل این شرکت از مهمترین موضوعاتی بود که در این نشست مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

آزادیخواه گفت: در این دیدار از دکتر دژپسند برای سفر به استان همدان و شهرستان دعوت کردیم که با قول مساعد وزیر اقتصاد این سفر تا پایان امسال انجام می شود.