• شنبه / ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ / ۱۵:۵۵
  • دسته‌بندی: همدان
  • کد خبر: hamedan-62506
  • خبرنگار : 50038

معاون اداره کل ورزش و جوانان استان همدان: خبر داد

برگزاری بیش از 50 برنامه فرهنگی در هفته ازدواج در همدان

برگزاری بیش از 50 برنامه فرهنگی در هفته ازدواج در همدان
معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان همدان گفت: هفته ازدواج از ۱۲ تا ۱۸ مرداد به مناسبت پیوند آسمانی حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه(س) در همدان همزمان با سراسر کشور برگزار می شود.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، محرم روزبه شنبه 12 مردادماه در نشست تخصصی مؤسسان و دبیران سازمان های مردم نهاد ملایر، با بیان اینکه در همین راستا کمیته هفته ازدواج در استان ایجاد شده و بر اساس برنامه های این ستاد اقدامات لازم صورت می پذیرد، اظهارکرد: بر اساس برنامه‌ریزی‌ها و هماهنگی‌های انجام شده بیش از ۵۰ برنامه فرهنگی در هفته ازدواج با همکاری و هماهنگی دستگاه‌های اجرایی و تشکل‌های مردم نهاد در استان همدان برگزار می شود.

وی شاخص‌ترین برنامه این هفته را برگزاری همایش تجلیل از فعالان حوزه ازدواج و زوج‌ های جوان و برگزاری نمایشگاه حوزه ازدواج جوانان عنوان کرد.

روزبه در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به همکاری و مساعدت های لازم از سمن های ملایر، افزود: توانمند سازی و رشد سمن ها، از برنامه پیش روی امور جوانان استان در سالجاری است.

وی از سمن ها خواست تا با ارائه اهم فعایت های خود در هفته ازدواج و مناسبت های دیگر در طول سالجاری این اداره را در جریان فعالیتهای خود قرار دهند.

این مسئول یادآور شد: از اهداف مهم امور جوانان استاد در سالجاری توانمندسازی و رشد سازمان های مردم نهاد در سطح شهرستان و استان است و امیدواریم ملایر با توجه به پتانسیل بالای خود در زمینه جوانان خلاق، پویا و سمن ها، در ردیف اول این برنامه ریزی قرار بگیرد.