• یکشنبه / ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ / ۱۶:۱۰
  • دسته‌بندی: همدان
  • کد خبر: hamedan-62520
  • خبرنگار : 50038

سارق احشام 5 روستای ملایر دستگیر شد

سارق احشام 5 روستای ملایر دستگیر شد
فرمانده انتظامي شهرستان ملاير از کشف 5 فقره سرقت احشام در این شهرستان خبر داد و گفت: به دنبال وقوع چند فقره سرقت احشام در شهرستان ملاير، با انجام اقدامات اطلاعاتی توسط ماموران پليس آگاهي شهرستان از مجرمان سابقه دار، یک متهم در این زمینه شناسایي شد.

سرهنگ محمدباقر سلگي در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، با اشاره به اینکه متهم در بازجویی های فنی و تخصصی، به 5 فقره سرقت احشام از 5 روستاي ملاير اعتراف و با تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شد، ادامه داد: استفاده از شگردهاي علمي و تکنيک هاي نوين کشف جرائم براي تسريع در شناسایي و دستگيري متهمان در دستور کار ماموران پليس آگاهي ملاير قرار دارد.

وی در ادامه از کشف 680 گرم موادمخدر شيشه و دستگيري يک نفر در این شهرستان خبر داد و گفت: در راستاي مبارزه با سوداگران مرگ در محلات آلوده به توزيع موادمخدر و تلاش اطلاعاتي، مأموران پليس مخفيگاه يکي از توزيع کنندگان موادمخدر صنعتي را شناسایي کردند.

سلگی در این رابطه افزود: متهم با هماهنگي مقام قضایی در يک عمليات ضربتي دستگیر و در بازرسي از مخفیگاه وی، 680 گرم موادمخدر صنعتي از نوع شيشه کشف شد.

وی اظهارکرد: يكي از اصلي‌ترين مطالبات آحاد جامعه از پليس، مقابله با توزيع کنندگان و خرده فروشان مواد مخدر است که در همين ارتباط برخورد قاطعانه با این دسته از متخلفان و مجرمان به منظور افزايش ضريب احساس امنيت، به طور مستمر و با جديت در دستور کار پليس مبارزه با مواد مخدر اين فرماندهي قرار دارد.

فرمانده انتظامي ملاير در بخش دیگری از سخنانش به برگزاری جلسه آموزش همگاني در منطقه امام زاده عبدالله(ع) در حاشيه ملایر اشاره کرد و گفت: پليس در نظامي اسلامي امين، ولایي و پاسخگو است.

وی خاطرنشان کرد: مطالبه گري جدي پليس در مناطق حاشيه شهر در حوزه برقراري امنيت به سبب وجود بسترهاي بروز آسيب در اين مناطق و نياز شهروندان به امنيت و آرامش به عنوان حق طبيعي و قانوني آنهاست.

سلگی افزود: تهديدات استکبار جهاني عليه ملت هاي مسلمان و به ویژه امت حزب الله ايران اسلامي متعدد و پيچيده است و بر اساس فرامين گهربار مقام معظم رهبري، گفتمان اصلي و رسمي کشور ايستادگي و مقابله با تحريم هاي ظالمانه آمريکا و تبيين اقدامات غير قانوني آن ها عليه مردم ايران است، بنابراین حرکت در اين مسير روشن، زمينه ساز پيروزي در برابر زياده خواهي ها و زورگویي هاي نظام سلطه می شود.