• شنبه / ۲۳ تیر ۱۳۹۷ / ۱۵:۰۷
  • دسته‌بندی: اصفهان
  • کد خبر: isfahan-73914

نوربخش:

50 طرح تامین اجتماعی در کشور به بهره‌برداری خواهد رسید

50 طرح تامین اجتماعی در کشور به بهره‌برداری خواهد رسید
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: همزمان با هفته تامین اجتماعی50 طرح در بخش‌های بیمه‌ و درمانی این سازمان با اعتباری معادل250 میلیارد تومان در سراسر کشور به بهره‌برداری خواهد رسید.

به گزارش خبرنگار ایسنا – منطقه اصفهان در کاشان، سیدتقی نوربخش در آیین گشایش شعبه دوم اداره تامین اجتماعی کاشان، اظهار کرد: براساس مصوبه هیئت مدیره و هیات امنای سازمان تامین اجتماعی پرداخت وام بازنشستگان به ارزش 40 میلیون ریال از ابتدای مرداد ماه در اختیار آنها قرار خواهد گرفت.

وی تصریح کرد: اعتبار وام به بازنشستگان به میزانی که در تبصره بودجه سال 97 سازمان تامین اجتماعی به تصویب رسیده است، با نرخ چهار درصد به این گروه از شهروندان پرداخت خواهد شد.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: طرح نوین شعبه‌های تامین اجتماعی از ابتدای تیرماه جاری در کشور آغاز شده است که با اجرای این طرح‌ها 42 میلیون نفر از بیمه‌شدگان تامین اجتماعی کشور بدون مراجعه به شعب این سازمان، بسیاری از خدمات را دریافت می‌کنند.

به گزارش ایسنا، با حضور مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی شعبه دوم اداره تامین اجتماعی کاشان در منطقه راوند در ساختمان استیجاری با زیربنای بیش از 250 مترمربع  گشایش یافت. شهرستان کاشان دارای 87 هزار نفر بیمه شده اصلی و بیش از 23 هزار نفر مستمری بگیر دارد.