• یکشنبه / ۲ دی ۱۳۹۷ / ۱۴:۰۸
  • دسته‌بندی: اصفهان
  • کد خبر: isfahan-78247

خداحافظی بازیکن سابق استقلال و سپاهان از فوتبال + متن نامه

خداحافظی بازیکن سابق استقلال و سپاهان از فوتبال + متن نامه
مهدی کریمیان با انتشار نامه‌ای از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.

به گزارش ایسنا، مهدی کریمیان بازیکن سابق استقلال، تراکتورسازی، سپاهان و فجر سپاسی از دنیای فوتبال خداحافظی کرد. وی پس از این تصمیم، نامه‌ای منتشر کرد که متن آن را در زیر می‌خوانید:

به نام حق

گاهی همه چیز آن قدر سریع اتفاق می‌افتد که فرصتی برای یک خداحافظی خوب پیدا نمی‌کنی.

هر چند سلام سرآغاز دردناک خداحافظی است ولی بگذارید این خداحافظی به امید پیش بودن سلامی نو باشد.

در خداحافظی زبان قاصر است، خصوصا حالا که زمان آویختن کفش‌هایی است که سال‌های متمادی همراهم بودند.

در مکتب شاهین رشد کردم، با سبز قباهای اصفهان (ذوب‌آهن) با اصول حرفه‌ای فوتبال آشنا شدم، با برق شیراز ۷۰ ساله به تیم ملی رسیدم، با سپاهان طلایی هت‌تریک قهرمانی را رقم زدیم، با پرشورهای دیار آذربایجان جام حذفی را به ارمغان آوردیم، با استقلال بهترین نتایج در شروع لیگ و با تنها تیم شهید دنیا (فجر سپاسی) برای کشورم خدمت کردم.

فوتبال به من چیزهای زیادی داد، روزهای خوش فراوان و باعث شد با انسان‌های فوق‌العاده‌ای آشنا شدم و همواره با تکیه بر باورهای قلبی خودم راه را بپیمایم، در این سال‌ها لحظات و احساساتی باور نکردنی و تکرار نشدنی را تجربه کردم و همیشه منش و اخلاق ورزشی را سرلوحه کارم قراردادم.

بر خود لازم می‌بینم از تمام مربیان، مدیران، داوران، بازیکنان، تیم‌های پزشکی و پشتیبانی، عزیزان گرامی در رسانه‌ها و هواداران عزیز و گرامی که قطعا فوتبال بدون آنها معنایی نخواهد داشت که همگی در پیشرفت این کمترین، نقش بسیاری داشتند، سپاسگزاری کنم.

خوشحالم از این که از خود ردی به جا گذاشتم. از این پس بخش دوم زندگی من آغاز خواهد شد و امیدوارم بتوانم بدون کمک پاهایم هم کارهای خوبی انجام دهم.