• چهارشنبه / ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ / ۱۵:۴۵
  • دسته‌بندی: کرمانشاه
  • کد خبر: kermanshah-83313

استاندار کرمانشاه در پیام تبریک روز خبرنگار:

رسانه‌های آزاد و مستقل می‌توانند ایران را به سمت توسعه همه جانبه سوق دهند

رسانه‌های  آزاد و مستقل می‌توانند ایران را به سمت توسعه همه جانبه سوق دهند
استاندار کرمانشاه در پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت.
 
به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، متن پیام هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه، به مناسبت روز خبرنگار( 17 مرداد) به این شرح است:

بی گمان از جمله دستاوردهای ارزنده دولت تدبیر و امید ایجاد توسعه و تحول در عرصه زیرساختهای اینترنتی و ارتباطی بوده است. روندی که زمینه لازم برای ایجاد تحولاتي عظیم در عرصه اطلاع رسانی و ظهور شبکه های اجتماعی متعددی را فراهم آورده است.

 در نتیجه این تحول در روزگار امروز، رسانه ها و خبرنگاران آسانتر و سریعتر از هر زمان دیگری اخبار و گزارشهای خود را به مخاطبان خویش منعکس می کنند.

دولت تدبیر و امید از آغاز تاکنون همواره ‌مدافع ايجاد بستر مطلوب و فضای باز براي فعاليتهاي رسانه اي بوده و بر اين باور بوده است که «دانستن حق مردم است» و به باور ما این رسانه های آزاد و مستقل هستند که می توانند با بسترسازی های مناسب، ایران اسلامی را به سمت خلاقيت، نوآوري، كارآفريني و‌ توسعه همه جانبه و ‌پایدار سوق دهند.

در این میان استان سرافراز كرمانشاه، ضمن پيشرفتهاي متعدد با نيازمنديهاي عدیده اقتصادی و اجتماعی روبرو بوده و براي برون رفت از این وضعیت، نيازمند نقش آفرینی رسانه هاي توسعه گرا و مستقلی است كه  به تحلیل و انعكاس موانع و مشکلات موجود در مسیر توسعه و بالندگی استان بپردازند.

در پايان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عرصه قلم و آگاهی به ویژه شهید صارمی، فرارسیدن روز خبرنگار را به تمامی خبرنگاران متعهد، پرتلاش، کوشا، خوشفکر و خلاق کرمانشاهی شادباش مي گويم و از خداوند بزرگ توفیق روزافزون این عزیزان را در همه عرصه ها خواستارم.

هدایت حاتمی معاون امور اقتصادی استانداری، افشین کریمی معاون توسعه ومدیریت و مهرداد سالاری معاون امور عمرانی استانداری کرمانشاه نیز در پیام هایی جداگانه روز خبرنگار را تبریک گفتند.