• دوشنبه / ۱۸ تیر ۱۳۹۷ / ۱۲:۰۹
  • دسته‌بندی: هرمزگان
  • کد خبر: khalijefars-50514
  • خبرنگار : 50173

نماینده مردم هرمزگان در مجلس:

جبران ضعف‌های تاریخی بهداشت و درمان هرمزگان نیازمند جهشی اساسی است

جبران ضعف‌های تاریخی بهداشت و درمان هرمزگان نیازمند جهشی اساسی است

نماینده مردم شهرستان‌های بندرعباس، حاجی‌آباد، قشم، ابوموسی و بندرخمیر با تقدیر از دست‌اندرکاران ساخت بیمارستان ۱۶۴ تختخوابی فوق تخصصی کودکان بندرعباس گفت: جبران ضعف‌های تاریخی بهداشت و درمان هرمزگان نیازمند جهشی اساسی است.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، حسین هاشمی تختی ضمن قدردانی از دست‌اندرکاران این پروژه اظهار کرد: این پروژه نتیجه همدلی و همکاری بین استانداری، نمایندگان، مسئولان و مردم و خیرین دارد.

وی با بیان اینکه هرمزگان در بخش بهداشت و درمان ضعف دارد، افزود: برای جبران عقب‌ماندگی‌های تاریخی این حوزه در استان نیازمند جهش‌های اساسی هستیم.

نماینده مردم بندرعباس در خانه ملت در ادامه با اشاره به خدمات قابل‌تأمل جامعه خیرین به حوزه بهداشت و درمان استان و مؤسسات خیریه فعال در حوزه درمان به‌ویژه کودکان سرطانی افزود: اگر دل‌ها و قلب‌ها یکی شوند و مردم و مسئولان در کنار هم قرار گیرند می‌توان به‌راحتی استان را در مسیر توسعه با سرعت بیشتری جلو برد.

هاشمی تختی از این پروژه به‌عنوان نماد و مقطعی برای آغاز راهی جدید در حرکت حوزه بهداشت و درمان هرمزگان یاد و اظهار امیدواری کرد این بیمارستان در مقطع زمان‌بندی‌شده مدنظر مورد بهره‌برداری قرار گیرد.