• شنبه / ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ / ۱۳:۵۵
  • دسته‌بندی: هرمزگان
  • کد خبر: khalijefars-56338
  • خبرنگار : 50169

رئیس دانشگاه پیام نور ابوموسی خبر داد:

آغاز ثبت‌نام بدون آزمون و با اعطای تسهیلات کم‌بهره برای دانشجویان

آغاز ثبت‌نام بدون آزمون و با اعطای تسهیلات کم‌بهره برای دانشجویان

رئیس دانشگاه نور ابوموسی از آغاز ثبت‌نام بدون آزمون و با اعطای تسهیلات کم‌بهره برای دانشجویان خبر داد و گفت: تحصیل کنندگان در این واحد آموزشی از تردد هوایی، دریایی و خوابگاه مجهز و رایگان برخوردار هستند.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، محمود عامری سیاهویی با بیان اینکه این واحد دانشگاهی تنها واحد آموزش عالی در این جزیره استراتژیک است، اظهار کرد: با وجود دانشگاه پیام نور عدالت آموزشی در کشور برای اقشار مختلف جامعه رعایت شده است.

وی همچنین از جذب دانشجو بدون آزمون و بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه پیام نور ابوموسی خبر داد و افزود: متقاضیان و علاقه‌مندان به تحصیل می‌توانند از امروز تا پایان شهریورماه با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sangesh.org   یا مراجعه حضوری نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

وی با اشاره به اینکه دانشگاه پیام نور یک دانشگاه دولتی است، تصریح کرد: دانشگاه پیام نور ازلحاظ شهریه، پایین‌ترین شهریه دانشگاهی را داشته و برای اقشار کم‌درآمد جامعه مناسب است؛ علاوه بر این نیز وام با بازپرداخت طولانی با کارمزد 1/4 درصد برای کل شهریه تحصیلی دانشجویان پرداخت می‌شود.

رئیس دانشگاه پیام نور ابوموسی، تصریح کرد: این واحد دانشگاهی بسیار انعطاف‌پذیر است برای مثال دانشجو می‌تواند محل آزمون خود را به دلخواه در نزدیک‌ترین واحد محل زندگی خود انتخاب کند.

عامری سیاهویی با اشاره به اینکه دانشگاه پیام نور ابوموسی دارای 9 رشته کارشناسی و دو رشته کارشناسی ارشد با قریب به 400 دانشجو است، خاطرنشان کرد: تحصیل در این واحد دانشگاهی از مزایای بسیار مناسبی چون تردد به‌صورت هوایی و دریایی، خوابگاه مجهز رایگان و توزیع غذای گرم بین دانشجویان در ایام امتحانات برخوردار است.

وی بیان کرد: دانش‌آموختگان دانشگاه پیام نور در آزمون‌های وکالت، استخدامی و مقاطع بالاتر تحصیلی نسبت به سایر دانشگاه‌ها عملکرد بهتری داشته و درخشیده‌اند که این موضوع نشان از کیفیت آموزشی مطلوب دانشگاه پیام نور دارد.