• سه‌شنبه / ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ / ۱۸:۲۳
  • دسته‌بندی: کردستان
  • کد خبر: kordestan-31072

در سینما بهمن سنندج انجام می‌شود؛

برگزاری کنسرت " پیام عزیزی" برای حمایت از کودکان بی‌سرپرست

IMG_20170314_182659
«پیام عزیزی» بعد از حضور در جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر، برای حمایت از کودکان بی‌سرپرست ۲۵ و ۲۶ اسفندماه در سنندج کنسرت خیریه برگزار می‌کند.

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان،کنسرت موسیقی خیریه «پیام عزیزی» با حمایت از کودکان بی‌سرپرست و با شعار «می‌خواهیم آرام خاطر کودکان نیازمند و بی‌سرپرست شهرمان باشیم» با همت حوزه هنری استان کردستان و با همکاری شرکت فرهنگی - هنری «ترانه‌سرای آبیدر» ساعت ۲۱ روزهای ۲۵ و ۲۶ اسفندماه در پردیس سینمایی بهمن سنندج در استان کردستان برگزار می‌شود.

اعضای گروه موسیقی «ئه‌وین» که «پیام عزیزی» را در این کنسرت خیریه همراهی می‌کنند، عبارتند از: پیام سلیم‌فرد ـ آهنگساز و تنظیم‌کننده، زانیار پندار ـ نوازنده دیوان و تنظیم‌کننده، اشکان اندری ـ نوازنده کیبورد و تنظیم‌کننده، هیوا رحمانی ـ نوازنده ویلن، سیروان گراوندی ـ نوازنده گیتار، کاروان عظیمی ـ نوازنده گیتاربیس، پیام قرنی ـ نوازنده تومبا و پرکاشن، مختار زندسلیمی ـ نوازنده دف و افشین خرامان ـ نوازنده درامز و سرپرست گروه.

عزیزی در آخرین کنسرت خود، با گروه «با قدسیان» در سی‌ودومین دوره جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران تهران روی صحنه رفت و مورد استقبال علاقه‌مندان به موسیقی از تهران و شهرستان‌های ارومیه، مهاباد، سردشت، پاوه، کرمانشاه، رشت، عنبران و سنندج قرار گرفت.

او که سال گذشته با «سامی یوسف» خواننده، در آلبوم موسیقی «برکت» Barakah آهنگ‌های «یا رسول‌الله یا شای مدینه» و «مسلمانان» با شعر «مسلمانان چه حال است این» از سروده‌های «شیخ عبدالرحمان خالص» را به‌صورت مشترک اجرا کرد، در کنسرت فرهنگسرای نیاوران نیز این دو آهنگ عرفانی را همراه نوازندگان گروهش اجرا کرد.