• پنجشنبه / ۲۸ تیر ۱۳۹۷ / ۱۵:۲۶
  • دسته‌بندی: کردستان
  • کد خبر: kordestan-38317

پایگاه خبری پلیس اعلام کرد:

تنها جسد باقی مانده حادثه تصادف سنندج شناسایی نشده است

تنها جسد باقی مانده حادثه تصادف سنندج شناسایی نشده است

رئیس پلیس آگاهی ناجا  با بیان اینکه با هماهنگی مقام قضائی پیکر جان باختگان به خانواده‌های آنها تحویل داده شد، گفت: یکی از اجساد باقی مانده که احتمالا مربوط به راننده تریلی است از سوی خانواده وی شناسایی نشده، فلذا پس از جواب آزمایش DNA ، هویت وی اعلام خواهد شد .

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار محمدرضا مقیمی با اعلام این خبر اظهار کرد: پس از تصادف دلخراش اتوبوس مسافربری سنندج – تهران با تانکر حمل نفت مازوت در یکی از بلوارهای شهر سنندج که به آتش گرفتن مسافران آن منجر شده بود، مأموران تشخیص هویت پلیس آگاهی استان کردستان پیگیری موضوع را به صورت ویژه در دستور کاری خود قرار دادند .

وی به اعزام دو اکیپ از تیم دی‌وی‌آی و بررسی صحنه جرم اداره تشخیص هویت با کلیه امکانات و تجهیزات به محل حادثه اشاره کرد و گفت: پس از انجام هماهنگی‌های لازم و انتقال اجساد، از ۱۱ پیکر شامل دو زن، یک پسر بچه و ۹ مرد توسط کارشناسان نمونه برداری شد .

رئیس پلیس آگاهی ناجا شدت سوختگی قربانیان این حادثه را شدید عنوان کرد و اظهارکرد: کارشناسان تیم دی وی آی پس از انجام آزمایشات و بررسی‌های لازم و با توجه به علائم و مشخصه‌هایی که از سوی خانواده های مسافران ارائه شد، تعداد ۱۰ نفر از اجساد را شناسایی کردند .

به گزارش پایگاه خبری پلیس، مقیمی با بیان اینکه با هماهنگی مقام قضائی پیکر جان باختگان به خانواده‌های آنها تحویل داده شد، گفت: یکی از اجساد باقی مانده که احتمالا مربوط به راننده تریلی است از سوی خانواده وی شناسایی نشد که پس از جواب آزمایش DNA ، هویت وی اعلام خواهد شد .