• جمعه / ۱۸ مرداد ۱۳۹۸ / ۱۵:۰۴
  • دسته‌بندی: کردستان
  • کد خبر: kordestan-42790

آزمون استخدامی سازمان آتش نشانی در کردستان برگزار شد

آزمون استخدامی سازمان آتش نشانی در کردستان برگزار شد
آزمون استخدامي سازمان آتش نشاني توسط جهاددانشگاهي در دانشگاه كردستان همزمان با سراسر كشور برگزار شد.

به گزارش ايسنا، منطقه كردستان، شهرام ملكي امروز 18 مرداد در جريان بازديد از روند آزمون استخدامي آتش نشاني استان ضمن تشكر از جهاددانشگاهي كردستان در برگزاري اين آزمون، اظهار كرد: استخدامي سازمان آتش نشاني با مديريت جهاددانشگاهي و نظارت سازمان شهرداري هاي همزمان با سراسر كشور برگزار شده است.

وي شرايط برگزاري اين آزمون را با كيفيت اعلام كرد و گفت: طبق آمار اعلام شده از سوي سازمان شهرداري هاي استان بالغ بر 962 نفر داوطلب از كل استان در اين آزمون شركت كرده اند كه پس ارزيابي هاي انجام شده نفرات قبول شده از سوي جهاددانشگاهي و استانداري اعلام مي شوند.

معاون عمراني استانداري كردستان با بيان اين مهم كه استخدامي آتش نشاني در چهار رسته شغلي مي باشد، عنوان كرد: در اين آزمون 4 برابر ظرفيت پذيرش مي شوند كه در آزمون عملي كه مهترين بخش استخدامي است حضور پيدا خواهند كرد.

ملكي در پايان به استخدام 25 نفر در آزمون استخدامي سازمان آتش نشاني اشاره و يادآور شد: آزمون استخدامي كه توسط جهاددانشگاهي استان كردستان مديريت شده است بسيار دقيق و منظم بوده و ما اميدواريم اين روال همچنان در طول دوره هاي كه آزمون برگزار مي شود ادامه داشته باشد.

در ادامه حسين نگاري ناظر سازمان شهرداري هاي كشور با بيان اينكه شرايط برگزاري آزمون كاملا طبق قوانين انجام گرفته شده است، گفت: طبق فراخواني كه از طريق دفترچه اعلام شده بود سهميه استان كردستان 25 نفر است كه در چند رشته شغلي در آتش نشاني جذب مي شوند.

وي مديريت جهاددانشگاهي را در برگزاري اين آزمون را مطلوب خواند و ذكر كرد: 962 نفر داوطلب براي جذب در اين سازمان به رقابت مي پردازند كه در پايان نفراتي كه نمره قبولي را كسب كنند در آزمون عملي شركت خواهند كرد.

ناظر سازمان شهرداري هاي كشور در پايان به استقبال جوانان از اين استخدامي اشاره كرد و يادآور شد: حضور جوانان زيادي در اين آزمون استخدامي نشان دهنده اين است كه آمار بيكاري در استان بالا است و پس بر همين اساس بايد شرايط استخدامي و برگزاري چنين آزمون هاي بيشتر باشد.