• چهارشنبه / ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ / ۱۰:۴۷
  • دسته‌بندی: لرستان
  • کد خبر: lorestan-86812

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان خبر داد:

پرداخت 8600 میلیون ریال وام کم‌بهره به واحدهای صنعتی استان

2336793
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان از پرداخت 8600 میلیون ریال وام کم‌بهره به واحدهای صنعتی استان خبر داد.

بختیار رازانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه لرستان، اظهار کرد: شرکت شهرک‌های صنعتی استان در راستای حمایت از واحدهای صنعتی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی از محل اعتبارات کمک‌های فنی و اعتباری 4377 میلیون ریال به واحدهای صنعتی مستقر در شهرک‌ها و نواحی در سال 97 وام پرداخت کرده است.

وی اضافه کرد: با تصویب در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان 3 درصد یارانه سود تسهیلات پرداخت و مبلغ 4309 میلیون ریال در قالب تفاهم‌نامه با بانک صنعت و معدن آماده پرداخت تسهیلات به واحدهای صنعتی است.

مدیرعامل شرکت‌ شهرک‌های صنعتی لرستان در ادامه از پرداخت 8600 میلیون ریال وام کم‌بهره به واحدهای صنعتی برای خرید ماشین‌آلات خبر داد و گفت: راه‌اندازی بیش از 6 واحد صنعتی راکد و بالا بردن ظرفیت تولید از دیگر برنامه‌های این شرکت است.

رازانی افزود: شناسایی 30 واحد صنعتی غیرفعال و 18 واحد صنعتی دارای ظرفیت خالی جهت بالا بردن افزایش ظرفیت آن‌ها و برگرداندن به چرخه تولید از دیگر برنامه‌های این شرکت است.

وی عنوان کرد: مکاتباتی با بانک‌های جانشین شده برای واگذاری واحدهای تحت تملک انجام شده است.

مدیرعامل شرکت‌ شهرک‌های صنعتی لرستان با بیان اینکه  اقدامات خوبی در راستای کمک‌های فنی و اعتباری به واحدهای شهرک انجام شده است، یادآور شد: ارائه تسهیلات طرح رونق انجام شده و به‌منظور رفع موانع تولید در ستاد تسهیل استان و تلاش در راستای رفع نواقص زیرساخت‌های صنعتی و ایجاد سرمایه‌گذاری جدید برای راه‌اندازی واحدهای راکد کارهای تأثیری گذاری در دست اقدام داریم.