• دوشنبه / ۸ بهمن ۱۳۹۷ / ۱۴:۴۵
  • دسته‌بندی: مرکزی
  • کد خبر: markazi-97459
  • خبرنگار : 50210

سامانه مديريت پروژه‌هاي عمراني راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان مركزي راه‌اندازي شد

سامانه مديريت پروژه‌هاي عمراني راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان مركزي راه‌اندازي شد

مديركل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي با اشاره به برگزاري يك دوره آموزشي دو روزه ويژه سامانه مديريت پروژه‌هاي عمراني از راه‌اندازي اين سامانه در استان خبر داد.

علي زندي‌فر در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه مرکزی، با اشاره به برگزاري كارگاه آموزشي دو روزه جهت آشنايي با سامانه مديريت پروژه‌هاي عمراني و راه‌اندازي اين سامانه در اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان مركزي بيان كرد: به منظور اجراي طرح دولت الكترونيك در كشور و استان مركزي راه‌اندازي اين سامانه در دستور كار قرار گرفته است كه بر همين اساس كاركاه آموزشي به منظور آشنایی با روند کار سامانه امروز و فردا در اداره کل برگزا مي‌شود.

وي اثربخشي راه‌اندازي سامانه پروژه‌هاي عمراني را شامل حذف‌ نامه‌نگاري‌هاي مكتوب و كاغذبازي، حذف بايگاني فيزيكي، سهولت در دسترسي به اطلاعات و داده‌ها و شفافيت در روند اجراي امور دانست و گفت: اين سامانه پايش دقيق پروژه‌ها توسط مديران و مسئولان امر را به همراه دارد كه اين امر منجر به نظارت و كنترل بر پروژه‌ها و پيشرفت فيزيكي طرح‌هاي عمراني مي‌شود.

زندي‌فر اضافه كرد: كارگاه مذكور ويژه ٦٠ نفر از كاركنان اداره كل، مشاوران و پيمانكاران طرف قرارداد پروژه‌هاي عمراني به مدت ١٦ ساعت برگزار و پس از پايان دوره گواهينامه‌اي براي شركت‌كنندگان صادر مي‌شود.