• چهارشنبه / ۲۴ تیر ۱۳۹۴ / ۱۲:۱۶
  • دسته‌بندی: مازندران
  • کد خبر: mazandaran-29030
  • خبرنگار : 50201

مدیر کمیته امداد نوشهر خبر داد

شرکت 1065 نفر در طرح محسنین نوشهر

شرکت 1065 نفر در طرح محسنین نوشهر

 

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) نوشهر از تعداد یک هزارو 65  نفر تحت عنوان حامیان ایتام و طرح محسنین خبر داد.

بهرام کیاکجوری در گفت وگو خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه مازندران بیان کرد: به منظور انسجام بخشیدن به فعالیت‌های مختلف این نهاد در ماه مبارک رمضان، طرح‌های حمايتی و مشاركتی دراین ماه  اجرا می‌شود.

وی افزود: این نهاد در راستای اهداف و رسالت‌های خود سعی در ایجاد فرصت‌های مناسب برای نیکوکاران برای بهره‌مندی هر چه بیشتر از فیوضات و برکات ماه مبارک رمضان دارد.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) نوشهر تصریح کرد: به واسطه اعمال سیاست‌های هدفمند و برنامه‌ریزی شده، وظیفه هماهنگ‌سازی آثار و خیرات حاصل از نیات و اعمال نیکوکارانه مردم خداجوی و خیرین به نفع محرومین و نیازمندان را نیز بر عهده دارد.  

کیاکجوری خاطرنشان کرد: برنامه‌های اين نهاد در ايام ماه مبارك رمضان، شامل حامی‌یابی برای ایتام، محسنین آن دسته از خانواده‌های نیازمندی که سرپرست خانواده دارای بیماری صعب‌العلاج، از کارافتاده، زندانی و یا فاقد سرپرست است، اطعام و افطار و توزیع سبد غذایی برای نیازمندان است.

وی گفت: اين اقدامات با استفاده از ظرفیت خیرین و کمک‌های مردمی در حال انجام است.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) نوشهر ابراز کرد: طرح مفتاح‌الجنه به منظور سرکشی، دلجویی، مجالست و هم‌نشینی مسئولان، خیرین و نیکوکاران با فقرا در جهت رفع مشکلات آنان در ماه مبارک رمضان اجرا می‌شود.

کیاکجوری یادآور شد: تعداد 170 نفر  ایتام تحت حمایت امداد نوشهر  و  تعداد خانوارهای مشمول طرح محسنین 36 خانوار است  و تعداد یک هزارو 65 نفر نیز از جمله  حامیان ایتام و طرح محسنین است.

وی افزود: در روز هیجدهم ماه مبارک رمضان "برنامه نسیم همدلی" با همکاری صدا وسیما با حضور خیرین و حامیان محترم در نوشهر برگزار خواهد شد.

مدير كميته امداد شهرستان نوشهر يادآور شد: دریافت وجوهات شرعی مومنان با عنوان کفارات و دریافت زکات فطریه در روز عید فطر نیز از دیگر برنامه‌های اين نهاد در ماه مبارک رمضان است.

کیاکجوری در پایان تصریح کرد: تعداد 6 هزار و  387 نفر در قالب  سه هزار و 495خانوار تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان نوشهر قرار دارند.