• دوشنبه / ۱۸ تیر ۱۳۹۷ / ۱۷:۳۷
  • دسته‌بندی: آذربایجان غربی
  • کد خبر: orumiyeh-39301
  • خبرنگار : 50145

یک خادم حرم:

دشمن بدنبال بزرگنمایی کاستی هاست

دشمن بدنبال بزرگنمایی کاستی هاست
یک خادم حرمین حضرت زینب و حضرت رقیه سلام الله علیها گفت: اسرائیل غاصب و آمریکای بی عرضه همواره در جهت کشف روزنه ای از کمبود و کاستی کشورمان و برنامه ریزی در جهت بزرگ نمایی آن است

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی حاج سهراب جعفری در مراسم سالروز شهادت امام جعفر صادق علیه السلام که در مسجد جامع شهرستان ماکو ترتیب یافت  گفت:  ۱۵۰۰ نقطه استراتژیک اسرائیل از مراکز نظامی و هسته ای تا مراکز آزمایشگاهی، شیمیایی، میکروبی و حتی مراکز تصفیه آب، تولید غذا و غیره تنها به یک اشاره انگشت به حول و قوه الهی میتواند نابود شود و به گفته رهبری از خاک یکسان گردد.

وی جنگ و حضور گروه‌های مختلف تروریستی در جهان را ایجاد و تامین امنیت برای اسرائیل غاصب عنوان کرد و گفت: انشالله شاهد محو شدن اسرائیل از صحنه روزگار خواهیم بود.

وی تصریح کرد: نیروهای حزب‌الله یک قدم هم عقب نخواهد گشید و در برابر این زورگویانِ گستاخ ایستادگی و مقاومت خواهند کرد.

خادم حرمین حضرت زینب و حضرت رقیه سلام الله علیها بر بیانات امام خمینی رحمت الله علیه اشاره کرد و خاطرنشان کرز: تدابیر رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران امروز به واقعیت تبدیل شده است و هر چقدر بتوانیم فرموده های آن والا مرد تاریخی را در زندگی خود جاری و ساری سازیم ماحصل آن تامین آزادی در خط اسلام خواهد بود.

این خادم حرمین با اشاره به اینکه همه این جنگها برای کشورگشایی و گسترش آن نیست عنوان نمود: حفظ آرمان های امام علی علیه السلام و ارزشهای اسلامی اصلی ترین هدف جنگ درسوریه در برابر غاصبان است.

وی با تاکید براینکه ریشه کن کردن بنیه قوی کشور ایران به همین سادگی نیست افزود: دشمن این اصل را به خوبی درک کرده است و در صدد ضربه زدن و ریشه‌کن کردن کشورهای مسلمان و شیعه نشین در راستای وارد کردن خدشه به ایران است.

این جانباز مدافع حرم جنگ در سوریه را جنگ جبهه شیعه در برابر جبهه شرک عنوان کرد و گفت: تاریخ باز در حال تکرار است و باید آگاهانه و هوشمندانه قدم برداریم.