• سه‌شنبه / ۱۲ تیر ۱۳۹۷ / ۱۳:۵۲
  • دسته‌بندی: قزوین
  • کد خبر: qazvin-37635

ورزشکار قزوینی به اردوی نجات‌غریق کشور دعوت شد

ورزشکار قزوینی به اردوی نجات‌غریق کشور دعوت شد
رئیس هیئت نجات‌غریق استان از دعوت ورزشکار استان به اردوی تیم ملی نجات‌غریق خبر داد.

علی شهروان‌مهر در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه قزوین،
گفت: کادر فنی تیم نجات‌غریق در بخش استخری در حالی فهرست نفرات دعوت‌شده به اردوی تیم ملی را منتشر کرد که دراین‌بین نام نیما حاج مهدی ارباب از قزوین هم به چشم می‌خورد.

وی افزود: در نخستین اردوی تیم نجات‌غریق در بخش استخر 24 ورزشکار از سوی کادر فنی و مربیان تیم ملی به این اردو دعوت‌شده‌اند.

شهروان‌مهر ابراز کرد: نخستین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی نجات‌غریق در بخش استخری از امروز در اردوگاه شهید منتظری شهریار آغاز می‌شود.

رئیس هیئت نجات‌غریق استان اضافه کرد: دعوت نیما حاج مهدی ارباب ورزشکار استان به اردوی آماده‌سازی تیم ملی استخری نجات‌غریق از توانایی‌ها و قابلیت‌های بالای ورزشکاران این رشته ورزشی در استان حکایت دارد.

وی توضیح داد: امیرعباس امراللهی، سعید آشتیانی، آرمان صانعی، پوریا مالدار و پدرام مالدار از تهران، مصطفی کلهر، خشایار حسینیان، پوریا شفیعی، امیرحسین احمدی و احسان شفاعیان از البرز، نیما خوشبخت از اصفهان، آرین زارع ازفارس، بهزاد عزیز زاده از خوزستان، بهزاد نوبری از آذربایجان شرقی، پوریا نیرومند از خراسان رضوی، شایان حاج ابراهیمی از کرمان، محسن بیات از کرمانشاه، مهدی رحمتی از چهارمحال و بختیاری، حامد خوش‌خطی، علی امیر اصلانی از زنجان، میثم اسماعیلی از بوشهر، بهشاد علیزاده از مازندران و سپهر حیدری از مرکزی ورزشکار استان را در این اردو همراهی می‌کنند.

شهروان‌مهر اظهار امیدواری کرد که نیما حاج مهدی ارباب این ورزشکار استان بتواند در اردوی آماده‌سازی تیم ملی با ارائه عملکردی خوب نمایشی درخشان از خود برجای بگذارد و در لیست نهایی تیم میل قرار بگیرد.