• شنبه / ۵ مرداد ۱۳۹۸ / ۱۴:۲۰
  • دسته‌بندی: قم
  • کد خبر: qom-54596
  • خبرنگار : 50155

توزیع برخی اقلام مورد نیاز مددجویان در هفته بهزیستی

1691230
همزمان با هفته بهزیستی مقادیر قابل توجهی اقلام خوراکی و پوشینه  بین مددجویان بهزیستی قم توزیع شد.

به گزارش ایسنا منطقه قم، هادی کریمی اصل سرپرست بهزیستی قم گفت: از محل کمکهای خیرین و اعتبارات بهزیستی در این هفته حدود 8 هزار بسته ماکارانی  ، 2هزار قوطی شیرخشک ،  هزار بسته پوشینه ، هزار عدد مهر نان، 600 دست لوازم بهداشتی ویژه معلولین ضایعه نخاعی و 6 دستگاه کولر بین مددجویان بهزیستی قم توزیع شد.

سرپرست بهزیستی قم با اشاره به برنامه های این اداره کل جهت جلب مشارکتهای مردمی و گسترش خیر جمعی  خاطرنشان کرد با توجه به شرایط اقتصادی جامعه، گرانی، تورم و نداشتن درآمد مکفی ، بیشتر خانواده های تحت پوشش با مشکلات معیشتی و درمانی روبرو هستند و یکی از راه های رسیدگی به این مهم افزایش مشارکتهای مردمی و دعوت خیرین و نیکوکاران به همراهی با بهزیستی است.

کریمی اصل ضمن قدردانی از کلیه خیرین و حامیان بهزیستی افزود : یکی از خیرین ارجمند استان جهت بهسازی آسانسور مجتمع خدمات بهزیستی مسبح حدود 700 میلیون ریال کمک کردند که گامی مهم در مناسب سازی این مرکز و تردد آسان معلولین خواهد بود .

سرپرست بهزیستی استان قم با اشاره به ایام حج و نزدیکی عید سعید قربان  افزود این اداره کل همزمان با این ایام و عید سعید قربان همچون سنوات گذشته با ایجاد پایگاههائی در مراکز بهزیستی قم آماده دریافت هدایا ، نذورات ، قربانی و... نیکوکاران است و امیدواریم با مساعدت  همشهریان نوع دوست و سخاوتمند بتوانیم گام موثری در تامین نیازهای مددجویان برداریم.

لازم به ذکر است شماره موبایل پیمنت #9090*741* و شماره کارت 6104337894899390 جهت اخذ وجوه نقدی نذورات مردمی در نظر گرفته شده است.