• چهارشنبه / ۶ تیر ۱۳۹۷ / ۱۳:۳۳
  • دسته‌بندی: سمنان
  • کد خبر: semnan-38492

برگزاری دوره دانش‌افزایی و مربیگری فوتبال پایه با حضور مجید جلالی در سمنان

برگزاری دوره دانش‌افزایی و مربیگری فوتبال پایه با حضور مجید جلالی در سمنان

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان از برگزاری دوره دانش‌افزایی و مربیگری فوتبال پایه و افتتاح یک مدرسه فوتبال با حضور مجید جلالی مربی نام آشنای فوتبال ایران در سمنان خبر داد.

به گزارش ایسنا، منطقه سمنان سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان از افتتاح مدرسه فوتبال شهرداری سمنان با حضور مجید جلالی رییس کانون مربیان فوتبال ایران در شهر سمنان خبر داد .

عباس بابایی افزود: همچنین کلاس پیش فصل و آموزش مربیگری در رده پایه جمعه هشتم تیر ماه با حضور  مجید جلالی در سالن شهید بابایی شهرداری سمنان برگزار می شود .

وی اظهار کرد: علاقه‌مندان جهت ثبت نام در این کلاس تا فردا پنج شنبه هفتم تیر ماه فرصت دارند با مسوولان برگزاری دوره هماهنگی کنند.

بابایی گفت: افتتاحیه مدارس فوتبال شهرداری سمنان جمعه هشتم اردیبهشت ماه ساعت 16:30 در زمین چمن ولایت واقع در بلوار هلال احمر از دیگر برنامه‌های جنبی سفر یک روزه  مجید جلالی رییس کانون مربیان فوتبال ایران به سمنان است .

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان یادآوری کرد: این دوره به همت سازمان فرهنگی،ورزشی و اجتماعی شهرداری سمنان برپا می شود .

مجید جلالی که به "آقا معلم"فوتبال ایران شهرت دارد علاوه بر مربیگری در عالی‌ترین سطح فوتبال کشور(لیگ برتر)، هم‌اکنون به عنوان دبیرکل کانون مربیان فوتبال ایران و مدرس بین‌المللی فیفا نیز فعالیت می‌کند .