• شنبه / ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ / ۱۳:۰۱
  • دسته‌بندی: سمنان
  • کد خبر: semnan-41933

سومین جشنواره تولیدات رسانه‌ای ابوذر استان سمنان برگزار می‌شود

0

فراخوان سومین جشنواره تولیدات رسانه ای ابوذر استان سمنان در بخش های مکتوب و خبرگزاری ها، دیداری و شنیداری، بخش مردمی و دانشجویی و نیز بخش ویژه منتشر شد .

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان، این جشنواره توسط سازمان بسیج رسانه ای استان سمنان و با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، حوزه هنری، سازمان بسیج هنرمندان و معاونت فرهنگی سپاه پاسداران استان سمنان در موضوعات مختلف برگزار می‌شود .

دفاع مقدس و فرهنگ مقاومت، اقتصاد مقاومتی و رونق تولید (شعار سال)، مبارزه با آسیب‌های اجتماعی و سبک زندگی ایرانی اسلامی (طلاق، اعتیاد، بدحجابی و ...)، محرومیت‌زدایی و خدمات‌رسانی، بسیج و حوزه اقدام، چهل سالگی بسیج، مسایل صنفی خبرنگاران، دشمن‌شناسی و معامله قرن، دست‌آوردهای انقلاب اسلامی، بصیرت و انقلابی‌گری، بیانیه گام دوم مقام معظم رهبری و نشاط اجتماعی از موضوعات سومین جشنواره تولیدات رسانه‌ای ابوذر استان سمنان است .

بخش مکتوب و خبرگزاری‌ها شامل مقاله، مصاحبه، گزارش، تیتر و یادداشت، بخش دیداری و شنیداری تولیداتی نظیر موشن گرافیک و انیمیشن، فیلم کوتاه و نماهنگ، مستند تلویزیونی، پادکست، عکس خبری، گزارش خبری و پوستر است .

در بخش مردمی و دانشجویی تولیدات عکس و فیلم موبایلی و بخش ویژه نیز تولید محتوی در فضای مجازی با موضوعات قید شده مد نظر است .

فراخوان این جشنواره مهلت ارسال آثار را تا ١٥ آبان امسال و مراحل شرکت در جشنواره را شامل دریافت فرم ثبت نام از طریق پایگاه اطلاع رسانی کانال جشنواره در شبکه های اجتماعی به نشانی ABOOZARFEST@ و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ها و سازمان بسیج رسانه اعلام کرده است .

متقاضیان شرکت در سومین جشنواره تولیدات رسانه ای ابوذر استان سمنان می توانند آثار خود را به پایگاه اطلاع رسانی aboozararfest,ir ، حضوری یا پستی به نشانی سمنان بلوار نهضت، خیابان رسانه، ساختمان ١٤ واحد بسیج اقشار (ساختمان محب شاهدین) سازمان بسیج رسانه ای استان سمنان  ارسال کنند. .