• یکشنبه / ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ / ۱۴:۱۵
  • دسته‌بندی: سمنان
  • کد خبر: semnan-41942

رئیس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان انتخاب شد/ توسعه ورزش حرفه‌ای بدون جذب سرمایه‌گذار غیرممکن‌ست

رئیس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان انتخاب شد/ توسعه ورزش حرفه‌ای بدون جذب سرمایه‌گذار غیرممکن‌ست

رئیس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان سمنان در آیینی با حضور رئیس فدراسیون فدراسیون اتومبیل رانی و موتور سواری جمهوری اسلامی ایران انتخاب شد.

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان، مجمع انتخابات رئیس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان سمنان با حضور صیدانلو رئیس فدراسیون، حبیب مرادی نائب رئیس فدراسیون و جانعلی مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان و اعضای این مجمع استانی برگزار شد.

پس از رای‌گیری و شمارش آرا در این مجمع جواد عسگری با کسب ۱۵ رای ماخوذه رسما به عنوان رئیس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان سمنان انتخاب شد .

جواد عسگری رئیس جدید هیئت موتورسواری و اتومبیل‌رانی استان در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا-منطقه سمنان، اظهار کرد: استان سمنان یکی از استان‌هایی است که از ظرفیت بالقوه بالایی در موتورسواری و اتومبیل‌رانی برخوردار است .

وی از سمنان به عنوان یک استان غنی در نیروی انسانی کارآمد نام برد و افزود: استان سمنان هم از حیث برخورداری از جوانان علاقمند و هم از حیث ورزشکاران توانمند از غنای بسیار خوبی برخوردار است و لذا باید از ظرفیت این جوانان علاقه‌مند و ورزشکاران که مهمترین سرمایه هیئت موتورسواری و اتومبیل‌رانی بهره گرفت .

عسگری از برنامه‌ریزی و تلاش برای تکمیل زیرساخت‌های این ورزش در استان خبر داد و گفت: هیئت موتورسواری و اتومبیل‌رانی استان، تکمیل و توسعه زیرساخت‌های این ورزش را به عنوان یکی از اهداف خود هدف‌گذاری کرده است .

رئیس جدید هیئت موتورسواری و اتومبیل‌رانی استان سمنان با بیان اینکه در حال حاضر بسیاری از شهرستان‌های استان و از جمله سمنان، شاهرود، دامغان و گرمسار دارای پیست هستند خاطرنشان کرد: برای میزبان از برخی مسابقات در این رشته هدفگذاری کردیم تا موتورسواری و اتومبیل‌رانی استان بیش از پیش معرفی شود .

وی در پاسخ به پرسش ایسنا در خصوص اقبال سرمایه‌گذاران به این ورزش در استان خاطرنشان کرد: ما با اجرای برنامه‌هایی که بازگشت سرمایه را برای سرمایه‌گذاران نیز به همراه داشته باشد می‌کوشیم که پای سرمایه‌گذاران و اسپانسرهای مالی بیشتری به این ورزش را به استان باز کنیم چرا که معتقدیم رشد و توسعه ورزش حرفه‌ای بدون جذب سرمایه‌گذار و بخش خصوصی امکان‌پذیر نیست.

جواد عسگری پیش از این سرپرستی موفقت این هیات استانی را عهده دار بود. وی همچنین سابقه ریاست هیات بدنسازی و پرورش اندام گرمسار را در کارنامه خود دارد.