• یکشنبه / ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ / ۱۶:۵۵
  • دسته‌بندی: سمنان
  • کد خبر: semnan-41944

معاون سازمان قضائی نیروهای مسلح کشور:

پلیس خط مقدم حفظ حق الناس است

 پلیس خط مقدم حفظ حق الناس است

معاون سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با اشاره به حساسیت و تنوع کار انتظامی گفت: این نیرو در خط مقدم حفظ و صیانت از حق الناس قرار دارد .

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان، حجت الاسلام عباسعلی فراتی در جمع کارکنان انتظامی استان سمنان ضمن تبریک به سرهنگ "عبدالله حسنی" به دلیل انتصاب به سمت فرماندهی انتظامی استان اظهار کرد: امنیت و آسایش شهروندان شالوده و بنیان ماموریت های پلیس است .

وی با اشاره به حساسیت و تنوع کار انتظامی گفت: این نیرو در خط مقدم حفظ و صیانت حق الناس قرار دارد و همین موضوع اهمیت ماموریت های پلیس را چند برابر می کند .

حجت الاسلام فراتی، عملکرد و اقدامات مجموعه فرماندهی انتظامی استان سمنان را به خصوص در راستای فعالیت های نظارتی، مثبت و موثر ارزیابی  و از اهتمام و توجه فرماندهان و مسئولان به این مقوله قدردانی کرد .

وی گفت: دستگاه ها و نهادهای نظارتی در این مجموعه برای صیانت و نگهداری نیروهای متعهد و مسئولیت پذیر باید تلاش خود را مضاعف کنند .

فراتی در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به کاربردهای گوناگون و متنوع فضای مجازی در زندگی امروزه گفت: متاسفانه تهدیدات بی‌شماری نیز کاربران از جمله کارکنان نیروهای مسلح را هدف گرفته است .

معاون سازمان قضائی نیروهای مسلح کشور با اشاره به احتمال بروز برخی تخلفات و لزوم پیشگیری از آن در بدنه نیروهای مسلح به ویژه ناجا گفت: همواره حریم و حرمت مردم در این نهاد باید حفظ شود چرا که کوچکترین بی‌توجهی به این موضوع اساسی، چهره خدوم نیروی انتظامی را مخدوش می کند