• پنجشنبه / ۲۱ تیر ۱۳۹۷ / ۱۲:۱۶
  • دسته‌بندی: چهارمحال و بختیاری
  • کد خبر: shahrekord-41499
  • خبرنگار : 50124

تغییر ساعت آغاز به کار دستگاه‌های اجرایی چهارمحال و بختیاری

تغییر ساعت آغاز به کار دستگاه‌های اجرایی چهارمحال و بختیاری
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری چهارمحال و بختیاری از تغییر ساعت آغاز به کار دستگاه های اجرایی این استان از 7:30 به 6:30 از تاریخ ۲۳ تیرماه لغایت ۳۱ مردادماه به منظور صرفه جویی در مصرف انرژی خبر داد.
به گزارش ایسنا - منطقه چهارمحال و بختیاری – مجید نظری 21 در شورای هماهنگی مدیریت بحران چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: به استناد مصوبه هیات وزیران برای صرفه‌جویی در مصرف انرژی، ساعت کاری تمام دستگاه‌های اجرایی، شرکت‌ها، نهادهای عمومی انقلاب اسلامی و بانک‌های استان به جز مراکز خدمات‌رسان همانند بیمارستان‌ها از روز شنبه 23 تیرماه 1397 تا پایان مردادماه سال جاری تغییر پیدا کرد.
وی افزود: براساس مصوبه اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران چهارمحال و بختیاری ساعت کاری
6:30تا 13:30 است.
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری چهارمحال و بختیاری نیز گفت: به منظور مدیریت پدیده خشکسالی و آتش سوزی‌های ناشی از آن در نقاط مختلف استان همانند مراتع و جنگل ها مصوب شد تا مدیران دستگاه‌های اجرایی مربوطه نسبت به اقدامات پیشگیرانه وارد عمل شوند.
ستار فرهادی تصریح کرد: همچنین مصوب شد تا در صورت بروز حوادث احتمالی در چهارمحال و بختیاری به ویژه هنگام وقوع آتش سوزی در جنگل‌ها و مراتع تمامی اعضای شورای مدیریت بحران استان همکاری، هماهنگی و تعامل لازم را با یکدیگر داشته باشند.