• یکشنبه / ۱۵ مهر ۱۳۹۷ / ۰۹:۳۵
  • دسته‌بندی: چهارمحال و بختیاری
  • کد خبر: shahrekord-42162
  • خبرنگار : 50124

چهارمحال و بختیاری میزبان مسابقات مناظره دانشجویی منطقه غرب کشور می‌شود

image_2018_10_6-22_57_24_66_2yD

سرپرست جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري گفت: چهارمحال و بختیاری میزبان مرحله منطقه‌ای هفتیمین دوره مسابقات مناظره دانشجویی منطقه غرب کشور می‌شود.

به گزارش ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری - سيروس رضايي در آیین اختتاميه مرحله استاني هفتمين دوره مسابقات ملي مناظره دانشجويان ايران، با اعلام این خبر، اظهار کرد: جهاد دانشگاهی استان در اواخر مهرماه جاری، میزبان مسابقات مناظره دانشجویی منطقه غرب کشور با حضور دانشجویان منتخب از ۹ استان کشور در دانشگاه شهرکرد خواهد بود.

وی با اشاره به حضور 96 تیم از دانشجویان دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی سراسر استان در مرحله استانی هفتمین دوره از مسابقات مناظره دانشجویی، افزود: این مسابقات با معرفی 8 تیم منتخب به کار خود پایان داد و 8 تیم دانشجویی پس از رقابت‌های تنگاتنگ به‌عنوان تیم‌های منتخب انتخاب شده‌اند .

رضایی آموزش فرهنگ گفت‌وگو را از اهداف برگزاری مناظرات دانشجویی عنوان و تصریح کرد: اخلاق و فرهنگ گفت‌وگو باید در کشور نهادینه شود که مناظرات دانشجویی برای همین هدف تدوین شده است .

وی ایش قدرت استدلال و فن بیان دانشجویان را از دیگر اهداف برگزاری مناظرات دانشجویی برشمرد و خاطرنشان کرد: مسابقات مناظره فرصتی برای یادگیری، نقدپذیری و بالا بردن آستانه تحمل است.