• دوشنبه / ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ / ۱۶:۲۵
  • دسته‌بندی: چهارمحال و بختیاری
  • کد خبر: shahrekord-44666
  • خبرنگار : 50122

چهارمحال و بختیاری میزبان 1300 دانشجوی ورزشکار علمی‌ کاربری کشور شد

چهارمحال و بختیاری میزبان 1300 دانشجوی ورزشکار علمی‌ کاربری کشور شد

پنجمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه جامع علمی ‌کاربردی صبح امروز با حضور یک هزار و 300 نفر از دانشجویان ورزشکار در مجموعه ورزشی شهدای آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری آغاز شده و تا 16 مردادماه ادامه دارد.
به گزارش ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری – جعفر مردانی 14 مردادماه در این مراسم با اشاره به ظرفیت‌های غنی استان برای برگزاری المپیادهای فرهنگی و ورزشی، گفت: شرایط مساعد آب و هوایی و ویژگی‌های توپوگرافی این استان را به اردوبام تیم‌های ورزشی تبدیل کرده است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه یکی از اولویت‌های استان حمایت از المپیادهای ورزشی دانشجویی است، افزود: خوشبختانه شاهد تعامل خوب مدیران استان در برگزاری این برنامه‌ها هستیم که برکات بسیاری برای استان در پی دارد.
وی با اشاره به رایزنی برای افزایش پروازهای تهران-شهرکرد، خاطرنشان کرد: بهینه سازی زیرساخت‌های استان میزبانی چنین برنامه‌هایی را با حضور علاقه‌مندان از سراسر کشور فراهم ‌می‌کند.
رئیس دانشگاه علمی‌ کاربردی چهارمحال و بختیاری نیز با اشاره به حضور یک هزار و 300 دانشجوی ورزشکار پسر از دانشگاه‌های علمی ‌کاربردی سراسر کشور، گفت: این مسابقات از امروز تا 16 مردادماه در شهرکرد برگزار ‌می‌شود.
فرید براتی با بیان اینکه پنجمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دانشگاه جامع علمی‌کاربردی در 10 رشته ورزشی برگزار ‌می‌شود، اظهار کرد: شنا، تیراندازی، کشتی، بدمینتون، شطرنج، تکواندو، تنیس روی میز و دو و میدانی از جمله این رشته‌هاست.
وی خاطرنشان کرد: پنجمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه جامع علمی‌ کاربردی نیز هفته گذشته به میزبانی شهرکرد برگزار شد که ورزشکاران استان اصفهان بیشترین مدال‌ها را از آن خود کردند.