• یکشنبه / ۳۱ تیر ۱۳۹۷ / ۱۶:۱۰
  • دسته‌بندی: آذربایجان شرقی
  • کد خبر: tabriz-104012

دیدار مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی با ملی‌پوشان دوچرخه‌سواری کشور

دیدار مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی با ملی‌پوشان دوچرخه‌سواری کشور

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی، صبح امروز در دیدار با دوچرخه سواران ملی پوش کشور که در تبریز اردو زده‌اند، از آن‌ها تجلیل کرد.
 
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، ایوب بهتاج در این دیدار، دوچرخه‌سواری را یکی از مهیج ترین و در عین حال یکی از طاقت فرساترین رشته های ورزشی دانست و از تلاش ملی پوشان برای آمادگی هرچه بیشتر شان جهت کسب عناوین لایق برای کشور عزیز ایران تقدیر و تشکر کرد.
 
مدیر کل ورزش و جوانان استان همچنین فرهنگ سازی و گسترش فرهنگ ورزش را در عموم جامعه لازمه توسعه و پیشرفت تمامی ورزش‌ها دانست و افزود: فرهنگ سازی ورزشی و حمایت از ورزش در کشور نه تنها باعث رشد ورزش و قهرمانی میشود بلکه ضامن سلامتی و ارتقا بهداشت روحی و جسمانی جامعه میگردد.
 
بهتاج گفت: امیدوارم تبریز میزبان خوبی برای تیم ملی دوچرخه سواری کشور بوده باشد و اردونشینان با خاطرات خوب از کلان شهر تبریز استان را ترک کنند.
 
در ادامه، رسول هاشم کندی، سرمربی تیم ملی دوچرخه سواری و رکابزنان این تیم، میزبانی آذربایجان شرقی را عالی ارزیابی کرده و از زحمات مدیر کل ورزش و جوانان استان و سایر مسئولان برگزاری این اردو تقدیر و تشکر کردند.
 
مدیرکل ورزش و جوانان استان، در پایان این دیدار، با اهدای هدایای نقدی به رکابزنان و اعضا کادر فنی این تیم تجلیل به عمل آورد.