• یکشنبه / ۱۶ دی ۱۳۹۷ / ۲۰:۵۹
  • دسته‌بندی: آذربایجان شرقی
  • کد خبر: tabriz-108631

سرپرست ماشین‌سازی:

قول می‌دهم رتبه تک‌رقمی در لیگ امسال کسب کنیم

قول می‌دهم رتبه تک‌رقمی در لیگ امسال کسب کنیم

سرپرست تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز گفت: من این قول و نوید را به هواداران‌مان می‌دهم که تیم ما تک رقمی خواهد شد و بازی‌های خوبی انجام خواهد داد.
 
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، اسد گلزاری ضمن اشاره به شرایط مطلوب تیم ماشین‌سازی در اردوی کیش، مدت این اردو را ۱۱ روز اعلام کرده و اظهار کرد: خدا را شکر که اردوی خوبی را در جزیره زیبای کیش برگزار کردیم. امکانات این اردو عالی بوده و تمرینات خوبی انجام دادیم و ان‌شاءالله که تیم به آمادگی کامل خواهد رسید.
 
وی درباره بازگشت بازیکنان مصدوم این تیم خاطرنشان کرد: خوشبختانه مصدومان‌مان در این اردو به تیم ملحق شدند و تمرین می‌کنند که امیدوارم در اسرع وقت به بهبودی کامل برسند.
 
سرپرست تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز در مورد نقل و انتقالات تیمش نیز گفت: بازیکنان جدیدی که آقای مهاجری در نظر دارند به تیم ملحق شوند، درحال حاضر ۲، ۳ تن از آنها در اردوی کیش حضور دارند و با چند نفر دیگر نیز در حال مذاکره هستیم که فکر می‌کنم با جذب این نفرات مشکلی برای نیم‌فصل دوم نخواهیم داشت.
 
گلزاری در پاسخ به این پرسش که دلیل شادابی تیمش را چه می‌داند، بیان کرد: از زمانی که آقای مهاجری به ماشین‌سازی آمدند این شادابی را در تیم ما به وجود آورده‌اند. ایشان از مربیان با دانش و با اخلاق فوتبال کشورمان هستند و علیرغم اینکه در زمین خیلی جدی هستند ولی در بیرون از زمین با بازیکنان تیم رفاقت و دوستی دارند و این به نظر من خیلی عالی است.
 
وی ادامه داد: هر کدام از بازیکنان ما مشکلی داشته باشند با خود آقای مهاجری در میان می‌گذارند و ایشان هم تا جایی که در توان دارند به آنها کمک می‌کنند تا مشکلات‌شان مرتفع شود. همانطور که گفتم به خاطر همین صمیمیت و همدلی است که تیم ما بانشاط و سرحال تمرین می‌کند.
 
سرپرست ماشین‌سازی در پایان در پاسخ به سوالی دیگر با این مضمون که جایگاه تیمش را در نیم‌فصل دوم در چه رتبه‌ای می‌بینید، عنوان داشت: با بازی‌هایی که تیم ما به نمایش می‌گذارد و با اضافه شدن بازیکنان جدید و مصدومان‌مان، من این قول و نوید را به هواداران‌مان می‌دهم که تیم ما تک رقمی خواهد شد و بازی‌های خوبی انجام خواهد داد.