• سه‌شنبه / ۱ مرداد ۱۳۹۸ / ۱۳:۵۴
  • دسته‌بندی: آذربایجان شرقی
  • کد خبر: tabriz-113590
  • خبرنگار : 50005

مدیرکل اموراجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان شرقی مطرح کرد

نقش کلیدی "نشاط اجتماعی" در جلوگیری از وقوع آسیب‌های اجتماعی

نقش کلیدی "نشاط اجتماعی" در جلوگیری از وقوع آسیب‌های اجتماعی
مدیرکل اموراجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان شرقی گفت: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری و سیاست های دولت تدبیر و امید، موضوع ارتقای نشاط اجتماعی در جامعه بسیار اهمیت داشته و در جلوگیری از وقوع آسیب های اجتماعی و ارتقای سلامت روانی، نقش کلیدی ایفا می کند. 
  
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، بدر شکوهی در جلسه هیات اندیشه‌ورز استان گفت: اعضای این هیأت باید ضمن حضور مستمر و موثر در جلسات با مداخله هوشمندانه، تلاش کنند تا نقش نوآورانه و خلاقانه خود را در پیشبرد برنامه‌های توسعه اجتماعی و فرهنگی استان ایفا کنند. 
  
وی اضافه کرد: برنامه‌های ابلاغی شورای اجتماعی کشور در زمینه نشاط اجتماعی باید توسط کلیه دستگاه‌ها اجرایی شود و در این زمینه ویژگی‌های بومی و محلی استان مورد نظر قرار گیرد. 
  
شکوهی بر نظارت اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری در اجرای این برنامه ها تاکید کرد و گفت: فصل تابستان و ایام مبارک ذی الحجه فرصت مناسبی برای افزایش نشاط اجتماعی در استان بوده و امید است در این زمینه کارنامه قابل قبولی ارائه کنیم. 
  
شانزدهمین جلسه هیات اندیشه‌ورز استان به ریاست مدیرکل اموراجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان شرقی با محوریت موضوع نشاط اجتماعی در دانشگاه تبریز برگزار شد.