• چهارشنبه / ۱۳ تیر ۱۳۹۷ / ۱۴:۲۹
  • دسته‌بندی: کهگیلویه و بویراحمد
  • کد خبر: yasouj-41122
  • خبرنگار : 50223

تشدید بازرسی از اصناف کهگیلویه و بویراحمد/معرفی 21واحد خبازی متخلف به تعزیرات حکومتی

تشدید بازرسی از اصناف کهگیلویه و بویراحمد/معرفی 21واحد خبازی متخلف به تعزیرات حکومتی

رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: در صورت رعایت نکردن قیمت کالاها توسط آن دسته از بازاریان و کسبه سودجو طرح  تشدید نظارتی ادامه خواهد داد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد "داریوش دیودیده" در حاشیه دیدار با هیات رئیسه و مدیران ۲۸اتحادیه صنفی یاسوج، مرکز استان افزود: باتوجه به شرایط بوجود امده و موج افزایش قیمت کالا ها و خدمات، بعنوان نماینده دولت از شما مسئولین و متولیان بازار و کسبه انتظار هست با رعایت انصاف در قیمت کالاها و خدمات، شهروندان بتوانند بدون دغدغه و اسوده خاطر اقلام کالای مورد نیاز خود را تامین کنند.

وی با اشاره به مسئولیت پذیری اصناف بویژه در شرایط حال که بازار از ثبات و تعادل  نسبی برخوردار نیست اظهارکرد: اولویت مسئولیت اصناف، تنظیم بازار است، بنابراین باید از عهده این امر مهم برآید و بتواند رضایت مردم را جلب کند.

رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: طرح نظارتی تشدید بازرسی توسط حوزه بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت با مشارکت دستگاههای نظارتی ادامه دارد و مجالی برای سودجویان نخواهیم گذاشت، چنانچه روند افزایش قیمت کالاها ادامه داشته باشد، با ابزارهای قانونی محکم تری به میدان خواهیم آمد.

دیودیده اضافه کرد: در طی سه روز گذشته در هفته جاری بازرسان حوزه آرد و نان سازمان صنعت از کلیه واحدهای صنفی خبازی بازرسی بعمل آوردند که در این راستا تعداد ۲۱واحد خبازی مرتکب تخلفات کم فروشی و تقلب، امنتاع از عرضه خدمات(عدم رعایت وقت تعیین شده برای پخت نان) شده اند که با تشکیل پرونده با ارزش ریالی۶۵۰ میلیون ریال جهت سیر مراحل قانونی به اداره کل تعزیرات حکومتی معرفی شدند.