• یکشنبه / ۳ تیر ۱۳۹۷ / ۱۴:۰۰
  • دسته‌بندی: زنجان
  • کد خبر: zanjan-86553
  • خبرنگار : 50163

بخشدار مرکزی خرم‌دره تاکید کرد:

ظرفیت بالای روستای انجلین خرم‌دره در حوزه گردشگری

ظرفیت بالای روستای انجلین خرم‌دره در حوزه گردشگری


بخشدار مرکزی خرم‌دره گفت: روستای انجلین این شهرستان از ظرفیت بالایی در حوزه گردشگری برخوردار است .


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، مصطفی ثنائی در حاشیه بازدید از روستای پلاس و انجلین شهرستان خرم‌دره با اشاره به احداث دیوار حفاظتی روستا انجلین، اظهار کرد: برای احداث دیوار حفاظتی روستا انجلین 82 میلیون اعتبار اختصاص یافته که درحال اجرا است .


وی در ادامه افزود: پیگیری‌های لازم در زمینه ساماندهی آب راه‌های کشاورزی در حال انجام است و این مشکل در آینده نزدیک حل خواهد شد.


ثنایی با اشاره به ظرفیت بالای روستای انجلین در حوزه گردشگری، اظهار کرد: جهت جذب توریسم و گردشگر برای این روستا باید برنامه‌ریزی دقیق و منسجم وجود داشته باشد تا بتوان از این ظرفیت برای توسعه هر چه بیشتر روستا استفاده کرد که در این زمینه برنامه‌هایی در دستور کار قرار دارد و پیگیری‌های لازم صورت خواهد گرفت .


بخشدار مرکزی خرم‌دره با اشاره به حادثه‌خیز بودن راه ورودی روستا، گفت: راهی که اکنون مورد استفاده روستائیان و مسافران است، شیب بسیار بالایی دارد که برای حل این مشکل قرار شد مسیر جدید برای ورودی روستا در نظر گرفته شود .


ثنائی همچنین در بازدید از روستای پلاس خرم‌‌دره نیز از بازگشایی معابر جهت اجرای طرح هادی این روستا خبر داد و گفت: طرح هادی روستای پلاس با اعتبار تخصیصی بیش از 50 میلیون تومان در حال اجرا است .


وی با تاکید بر اینکه توجه به روستاها از اولویت‌های دولت تدبیر و امید است، خاطرنشان کرد: ساماندهی چشمه روستا و ایجاد فضای سبز و محل تفریحی برای روستائیان از جمله کارهای انجام شده در این روستا است.