• دوشنبه / ۱۸ تیر ۱۳۹۷ / ۰۹:۰۷
  • دسته‌بندی: زنجان
  • کد خبر: zanjan-86658

بهره‌‌برداری از فاز نخست باغ موزه دفاع‌مقدس زنجان در سال آینده

بهره‌‌برداری از فاز نخست باغ موزه دفاع‌مقدس زنجان در سال آینده


مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع‌مقدس استان زنجان گفت: پیش‌بینی می‌شود در سال 98 شاهد بهره‌برداری از فاز نخست باغ موزه دفاع‌مقدس استان زنجان باشیم .


قاسم محمدی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: پروژه ساخت مرکز فرهنگی و باغ موزه دفاع‌مقدس استان زنجان از سال 92 آغاز شده و تاکنون پیشرفت فیزیکی بیش از 45 درصد داشته است .


وی افزود: متاسفانه به دلیل نبود اعتبارات و اتمام مهلت قرارداد پیمانکار این پروژه از اواخر اردیبهشت‌ماه 97 با تعطیلی یک ماهه مواجه شده است .


محمدی تصریح کرد: در حال حاضر با پیمانکار جدید پروژه به توافق رسیده‌ایم و طی روزهای آینده شاهد آغاز به کار مجدد ساخت پروژه ملی باغ موزه دفاع‌مقدس استان زنجان خواهیم بود .


این مسئول در ادامه یادآور شد: پیش‌بینی می‌شود سال 98 شاهد بهره‌برداری از فاز نخست پروژه باغ موزه دفاع‌مقدس استان زنجان باشیم .


وی افزود: کمبود اعتبارات دولتی عاملی مهم در طولانی شدن پروسه ساخت این پروژه محسوب می‌شود که امیدواریم در سال‌جاری با پیشرفت خوبی در ادامه شاهد تکمیل این پروژه شاهد باشیم .


مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع‌مقدس استان زنجان خاطرنشان کرد: در حال حاضر در 20 استان کشور باغ موزه دفاع‌مقدس ساخته شده است که امیدواریم در استان زنجان نیز در آینده‌ای نزدیک شاهد بهره‌برداری از مرکز فرهنگی و باغ موزه دفاع‌مقدس باشیم .