• پنجشنبه / ۱۴ تیر ۱۳۹۷ / ۱۳:۳۰
  • دسته‌بندی: زنجان
  • کد خبر: zanjan-86855
  • خبرنگار : 50163

امام جمعه آب‌بر:

خدمت صادقانه و اخلاق نیکو، سرلوحه کار مسئولان باشد

خدمت صادقانه و اخلاق نیکو، سرلوحه کار مسئولان باشد


امام جمعه آب‌بر گفت: مسئولان خدمت صادقانه و اخلاق نیکو را سرلوحه کار خود قرار دهند .


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، حجت‌الاسلام محمد صادقی‌پور در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان طارم به سر فصل‌های ارائه شده در شورای فرهنگ عمومی اشاره کرد و گفت: این طرح در بحث کلان کشوری مطرح است و دولت بیشتر در این قضیه دخالت دارد و در شورا نیز بر حسب توان موضوعات مطرح شده پیگیری می‌شود .


وی در ادامه به بحث ایثار و شهادت در جامعه پرداخت و عنوان کرد: متاسفانه بحث ایثار و شهادت در شهرستان به صورت کمرنگ عنوان می‌شود که امیدواریم مسئولان اهتمام ویژه‌ای به این امر داشته باشند .


این مسئول با تاکید بر اینکه توجه به فرهنگ ایثار و شهادت وظیفه تک‌تک مسئولان جامعه است، عنوان کرد: ترویج فرهنگ ناب ایثار و شهادت از توصیه‌های دین مبین اسلام است و نباید هیچ‌گاه به باد فراموشی سپرده شود .


امام جمعه آب‌بر یادآور شد: نباید فراموش کنیم ما و انقلاب ما هر چه دارد از این ایثار و شهادت جوانان غیور این مرز و بوم است که در طول انقلاب و جنگ تحمیلی جان عزیز خویش را در طبق اخلاص نهاده و فدای عزت و سربلندی کشور کردند .


وی تاکید کرد: مسئولان باید دو نکته را در جامعه مورد توجه قرار دهند که موجب جلب رضایت مردم شود اولین نکته خدمت‌رسانی صادقانه به مردم و دومین نکته نیز اخلاق نیکو است .


در ادامه این جلسه نیز فرماندار طارم با بیان این مطلب که تمام توان و قدرت جبهه کفر در مقابل جمهوری اسلامی قرار گرفته است، عنوان کرد: این امر شاید در مدت کوتاه خللی در زندگی مردم ایجاد کند اما با اراده خداوند و ملت همیشه در صحنه این امر محقق نخواهد شد .


فریدون هاشم‌نژاد با تاکید بر ضرورت خدمت‌رسانی صادقانه به مردم، یادآور شد: مدیران باید برای خدمت رسانی بیشتر به مردم از لاک خود بیرون آمده و خدمات شایسته و در خور برای رضایت مردم داشته باشند .


وی با تاکید بر اینکه برنامه‌های دهه ولایت باید به صورت مردمی برگزار شود، تصریح کرد: برگزاری برنامه‌های متنوع در این ایام با بهره‌گیری از مشارکت مردم باید در نقاط مختلف شهری و روستایی شهرستان باید مد نظر قرار گیرد .